Zavrieť

Porady

Problem s HDD?

Zdravim. Kolega mi dal na starosť jeho ACER EXTENSA 5260 Seria. Zapol doma normálne NT a všetko bežalo. Zapol ho na druhý den a nič. Tmavá obrazovka, naskočí len uvodna obrazovka a potom čierna obrazovka s blikajucim kurzorom v lacom hornom rohu. Po 5 minutach som tukol do klavesnice a vyhodilo tabulku vid foto v prilohe.
Skušal som sa dostať do biosu ten funguje. Dával som reset biosu nepomohlo. Natavil som bootovanie na CD WIN a nič sa nedeje. Nastavil som bootovanie na win z USB a začalo USB blikať a vyhodilo hlášku, stlač reštart, a stale to iste dookola.
HDD blikne na začiatku a pri stalčani ON OFF button a dalej nič. Hučať hučí točí sa a aj dostaval otačky pri USB WIN ale inač je ticho. Vdaka vopred
2014-12-08 21.02.18.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    tabulka vid foto znamena ze nenaslo ziadne zariadenie z ktoreho by sa dalo bootovat, tak to skonci na pokuso o boot cez siet, takze to ze je HDD v haji je dost mozne
    v biose je HDD vidiet? poradie bootovania je dobre nastavene?
    Naposledy upravil mecky : 08.12.14 at 21:46
    Jozef H. pri bootvacej tabulke sa da vybrat aj Hdd je oznacene atd. Poradie som menil no nepomohlo nic. Vkuse sa to dostane len na to okno
    mecky tak je asi disk naozaj v haji, teraz je otazka ci je to opravitelne alebo nie. najjednoduchsie je disk vymontovat a pripojit do ineho pc, vecsinou uz jednoduchy test dokaze povedat stav disku.
    dalej je otazka ci treba z neho aj zachranovat data,

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.