Zavrieť

Porady

Ako získať peniaze na obchod medzi dodávateľom a odberateľom keď ja som sprostredkovateľ.

Dobrý deň.
Mám taký problém, podnikám v dovoze potravín v rámci EU.A nemám až taký veľký obnos peňazí aby som dokázal točiť 10-15 kamionov mesačne z vlastného vrecka ked jeden kamión stojí okolo 50 000 €.Moja otázka znie či sa nedá nejako vybaviť zábezpeka,že by som ziskál od odberaťela objednávku a ukázal ju v banke,vybavil zábezpeku a ukázal to dodávateľovi,platba by prebiehala len medzi nimi a ja by som profitoval len na províziach.Chcem sa spýtať či by to bolo možné alebo možno nejaký lepší nápad.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Bardejovska je offline (nepripojený) Bardejovska

    Bardejovska
    Môj manžel robí niečo podobné. Faktúry si platia oni medzi sebou, on beriem len províziu z množstva. On sprostredkujem obchod, dá im podpísať zmluvu o provízii s klauzulou o pokute v prípade obídenia. A z čím podnikate...?
    Alexander00121 Podnikám s potravinami typu,džusy,nealko,čipsy do podnikov a tak,dakujem za odpoved a este ci by ste mi to nevedeli nejako priblizit,pretoze ja obchodujem medzi Velkou Britániou a slovenskom,myslíte že by to aj tam takto ako ste to opísali fungovalo ?
    Bardejovska náhodou: hľadáme dodávateľa Redbullu, po tom je naozaj veľmi veľký dopyt...aj dodávatelia sú, ale všetko podvodníci...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Bardejovska Dajte Vy kontakt...
    marjankaj Vy dajte kontakt
    marjankaj Ja kontakt nepotrebujem. Iba obdivujem vašu debatu
      zbaliť

    Ako získať peniaze na obchod medzi dodávateľom a odberateľom keď ja som sprostredkovateľ.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.