Zavrieť

Porady

navsteva lekara

Mame zamestnanca na polovicny pracovny uvazok. Ma nerovnomerne rozvrhnuty pracovny cas (pracuje 7,8,6) hodin. Bol u lekara. Ako mu mam vypocitat nahradu za tento den? Kolko hodin mu mm ratat za ten den?
veronikasad nerovnomerne rozvrhnutý prac.čas=súčasne pružný pracovný čas ?
Magdaléna Kadúcová Ano
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Magdaléna Kadúcová Dakujem, ale myslim, ze v tomto pripade by sa mal nejaky priemer ratat..
    veronikasad Pýtaš sa na počet hodín náhrady, alebo výpočet priemerného zárobku ? Naozaj máte vo firme zavedený pružný pracovný čas ?
    Magdaléna Kadúcová Pytam sa na pocet hodin..Ono to pruzny cas nie je..Ten pracovnik nerobi kazdy den
    veronikasad prepáč, nerozumiem ti. V prvom komentári si odpovedala inak.
    Magdaléna Kadúcová To som zle pochopila..Nema pruzny cas
    veronikasad Teda aké má rozvrhnutie prac.času ? (kolko hodín týždenne a v ktoré dni kolko hodín) ? Prekážku mav v ktorý deň ?
    Magdaléna Kadúcová Ma pracovat v pondelok, stredu a piatok po 7 hodin. Lenze niekedy musi aj ine dni, aby mala na konci mesiaca spravny pocet hodin.
    veronikasad prepáč, teraz ti už vôbec nerozumiem. V prvom príspevku píšeš že pracuje 7.8.6 hod.
    fortunka Tak podľa plánovanej práce sa zariaď, ak mal robiť ale nerobil, lebo išiel k lekárovi, tak mu to narátaj, ak nemal robiť tak nie. URčite ma teda nejaky rozvrh.
      zbaliť

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ak ma definovane, ze pracuje v pondelok, stredu a piatok 7 hodin, patri mu nahrada za nevyhnutny cas na osetrenie alebo vysetrenie len pocast tychto 7 hodin v tieto dni.

    Ak jeho pracovny cas v tieto dni je napr. 7-14:30 a u lekara bol do 11:00, patri mu nahrada za 4 hodiny, ak navstevu lekara nebolo mozne vykonat vo stvrtok ci utorok.
    Ak bol u lekara vo stvrtok, nema narok na nahradu za navstevu lekara.

    ak teda k tomuto smerovala tvoja neurcito zadana otazka .

    To, ze pracovnik robi aj v ine dni je problem vasho planovania pracovnych zmien, ak mu to nevadi, v podstate ma nahradne volno za tie dni.
    Neviem, co vam nevychadza, ak v tie 3 dni v tyzdni robi po 7 hodin.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.