Zavrieť

Porady

Battlefield:Bad Company 2 Original-Tmava Obrazovka

Mam problém že keď sa zapne Misia tak nič nevydim proste nič všetko ide (zvuk,Text-Titulky) len obraz nie ale menu mi zobrazí v pohode len keď som v misii a chcem si zahrať tak je tmava obrazovka...:/ Tuto hru som už mal na PC a išlo všetko normálne aj som ju celu prešiel ale to uz bolo veľmi dávno chcel by som si to ešte zopakovať a neide mi :/ čo mam robiť ?? Skúšal som aj pre-inštalovať.


P.S. Hra je Originál zakúpená na CD-ečku
Naposledy upravil P4tr3ss : 20.12.14 at 09:13
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Skús ubrať detaily. Menu, titulky - to všetko je v inom súbore, takže to spracuje, misia ide z iného súboru. Detaily nastav v menu pred hraním ....
    P4tr3ss Nastavoval som mal som to ja na minimalnej Garfike proste vsetko na minimum nic proste Tma :/ a po prvy krat ked som to hral ta som hral na najvysej kvalite
    misoft Tak si zálohuj Save, korektne odinštaluj a skús znova nainštalovať. Keď to predtým šlo, musí aj teraz.
    BTW: Predtým si to mal na akom OS? Teraz to máš na akom?
    Je možné, že tvoj OS má problémy. Ak si mal predtým na XP-čkách a teraz na sedmičkách - skús spustiť v režime kompatibility s Win XP SP3.

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    preinstaluj ovladace grafiky na najnovsie,
    pripadne ak mas najnovsie tak najdi starsie

    Battlefield:Bad Company 2 Original-Tmava Obrazovka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.