Zavrieť

Porady

Kontroly na marodkárov

Som na PN a mám vychádzky od 8-10 a popoludni od 14-16 hodiny . Marodujem do konca mesiaca a zaujímalo by má či chodia kontroly z Socialnej poisťovne. Nemám s tým skúsennosť lebo som nebol na PN iste dobrých 10 rokov...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ÁNo, samozrejme a teraz ešte častejšie ako inokedy, pretože systém niektorí tzv. tiež chorí, zneužívajú.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    bola som nedávno mesiac na pn-ke....ja zo soc. poisťovňou nemám nič spoločné.....mala som vychádzky tiež dve h. doobeda dve h. poobede....nedovolila by som si ísť von mimo týchto hodinám....
    Tweety jasné, sú ľudia, ktorí dodržujú pravidlá ale nie všetci sme takí

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    Ale do desiateho dňa PN si môžu maródi robiť čo chcú, lebo dovtedy ide z účtu zamestnávateľa a to sociálku nezaujíma a zamestnávateľ nemá teoreticky ako zistiť porušenie ak mu nemá kto umožniť kontrolu
    veronikasad Nemáš pravdu, zamestnávatel môže podať podnet na SP a SP vykoná kontrolu aj počas prvých 10 kal.dní.
    pavol54 ďakujem za radu, toľkokrát tých nemocných zamestnancov nemám, ale dobre vedieť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Prajem pri najbližšej vychádzke kontrolu ... a poriadnu, do všetkých možných dôsledkov.
    Bardejovska nechápem...ja dodržujem a keby mi to nedala doktorka isto by som nebola na marodke práve cez Vianoce...niekto maroduje každú chvíľu a ja som nebola cez 10 rokov...a som SZČ a sama si platim odvody...

    Kontroly na marodkárov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.