Zavrieť

Porady

vedenie motoroveho vozidla

mozem pri diagnoze f06.3af06.4 viezt motorove vozidlo osobne?
Naposledy upravil jarkomatusak : 28.12.14 at 15:07
4 komentárov     zbaliť
lujza.j http://pokec.azet.sk/jarkomatusak
buchač Niekto si prdel robí ???

http://www.porada.sk/t256156-mozem-v...y-invalid.html
lujza.j čitala som aj to..
jarkomatusak čo?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jarkomatusak čo nemozem?
    Anika61 Viest osobne motorove vozidlo.....Ty nevies aku otazku si dal???
    jarkomatusak som tu zaciatocnik
    Anika61 Jarko nic v zlom ,ale pri Tych diagnozach nemozes soferovat auto-porad sa s lekarom
    lujza.j myslím,že to dobre vie...
    Anika61 Len ci nezabudol...?
    jarkomatusak dik...
      zbaliť
    jarkomatusak aj šoferovat?
    3

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Čo na to lekár ?
    Lebo :

    F06.3 - Organické poruchy nálady (afektívne) - poruchy charakterizované zmenou nálady alebo afektivity, zvyčajne sprevádzané zmenou celkovej úrovne aktivity, či už depresívnou, hypomanickou, manickou alebo bipolárnou. Poruchy vznikajú ako dôsledok organickej choroby.
    Nezahŕňa:
    neorganické alebo nešpecifikované poruchy nálady

    F06.4 - Organická úzkostná porucha - porucha s charakteristickými znakmi generalizovaného stavu úzkosti (F41.1), panickej poruchy (F41.0) alebo kombinácie oboch. Porucha vzniká v dôsledku organickej choroby.
    Nezahŕňa:
    neorganické alebo nešpecifikované úzkostné stavy

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Ak mas platny VP a si schopny to vozidlo bezpecne soferovat, tak nevidim problem.
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Vezmime príklad :

    Osoba má VP, ktorý je platný.
    No zdravotný stav sa môže v dôsledku choroby zmeniť.
    Čiže sa dá povedať, že osoba si sadne za volant s vedomím tej svojej bezpečnosti a schopnosti viesť vozidlo. No v súvislosti so situáciami na cestách môže dôjsť k zhoršeniu psychiky vodiča a tým pádom sa stáva potencionálnym nebezpečenstvom práve pre ostatných účastníkov premávky.

    Kto bude potom vinný v prípade nehody za spôsobené následky ?
    Lebo viď diagnózy ... a tie predsa nie sú sranda... zmeny nálady jak sviňa, ktoré môžu vzniknúť pri sebemenšom podnete.
    Nandrolon Ja si myslim, ze pokial ten VP nema odobraty /neviem ci existuje nejake povinne bonzovanie pacientov na inspektorat/ tak podla svojho uvazenia moze jazdit. Nebolo by potom dobre odobrat vsetkym vodicom na zemeguli vodicaky, vsak voci infarkte, mozgovej mrtvici, plucnej embolii a podobnym prihodam nie je nikto imunny. A takto to ja aj beriem. Zabit sa asi takto nikto nechce, takze ak ho nema odobraty, nie je pod vplyvom alkoholu a inych navykovych alebo psychotropnych latok a inac obmedzeny /zlomene obidve ruky/,moze soferovat. Takto to chape aj nas sucasny zakon.
    jarkomatusak asi tak,kolko je takych co si tu diagnozu nepriznaju
    lujza.j chodia sem šmírovať aj fízli...takže asi ak....
    Nandrolon Moje príspevky sú plne v súlade s platnými zákonmi, takže na mojom príspevku si môžu akurát tak robiť dobre....
    lujza.j Nemyslela som teba...ale pana,ktory mozno VP nema odobraty....neodovzdany...a nedochadza mu to....
    marjankaj Buchy.
    Kto bude potom vinný v prípade nehody za spôsobené následky ?

    Myslím, že poškodenému je jedno, či ho poškodí takýto postihnutý alebo niekto "normálny" alebo "normálnejší". A vinník nech si to potom rieši sám s poisťovňou.
    Nandrolon lujza.j Tak potom O.K.
      zbaliť

    vedenie motoroveho vozidla

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.