Zavrieť

Porady

Prehravanie mkv v tv cez usb mi pusti cesky dubing, v pc je ale slovensky cez bs player.

Zdravim, mam problem s prehravanim rozpravky v tv lg lh 5000.

Stiahol som film v .mkv skusal som ho pustit v pc cez bs player a funguje paradne so slovenskym dubingom, ale akonahle ho dam na usb kluc a pustim v tv tak mi to ide po cesky bez moznosti vyberu jazyka. preco ako to pustit v slovencine, cz nechcem.

pls rady. thnx
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ide o to, aký dubing je primárne nastavený (zvuková mutácia) - pokiaľ sú v mkv kontajneri obe zvukové stopy, malo by sa dať zvoliť.
    A) buď nemáš SK zvukovú stopu
    B) nevieš to nastaviť v TV. Preštuduj si LG návod - pretože pri spustenom filme so zvukovými stopami sa často nastavuje inak zvuk, ako pri TV vysielaní (tzv dual sound)
    elwiss Dakujem za rady. uz je to vyriesene, nakoniec som nasiel moznost zmenit jazyk v moznostiach pri prehravani filmu.

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    Zvukové funkce umožňují vybrat preferovaný jazyk zvuku. Pokud nejsou zvuková data vysílána ve
    vybraném jazyce, bude přehráván zvuk ve výchozím jazyce.
    Pokud jsou vysílány titulky ve dvou nebo více jazycích, použijte funkci Subtitle (Titulky). Pokud nejsou
    data titulků vysílána ve vybraném jazyce, budou zobrazeny titulky ve výchozím jazyce.
    Pokud nejsou podporovány jazyky, které jste vybrali jako primární jazyk zvuku a titulků, můžete vybrat
    jazyk v sekundární kategorii.
    Snímka.JPG  
    elwiss Dakujem za rady. uz je to vyriesene, nakoniec som nasiel moznost zmenit jazyk v moznostiach pri prehravani filmu

    Prehravanie mkv v tv cez usb mi pusti cesky dubing, v pc je ale slovensky cez bs player.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.