Zavrieť

Porady

Premávky v Nových Zámkoch

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať skúsenejších vodičov na Nové Zámky? Jedná sa mi o to, že som vodič - začiatočník, vodičský preukaz mám od júla a v stredu veziem mamku na operáciu do NZ. V živote som v tomto meste nebola a každý ma skôr straší akoby mi mal pomôcť. Som z LC, ale bola som už autom sama v ZV, BB a problém som zatiaľ nemala.
Zaujímalo by ma aké veľké je to mesto, ako sa dostanem najjednoduchšie do nemocnice a aká je premávka v NZ. Budem vďačná za každú drobnosť, lebo začínam mať strach. Sú tam aj nejaké dvojité kruhové objazdy, alebo komplikovanejšie úseky?
Vďaka!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Každý (lepší) mobil má v ponuke menu aj tú navigáciu.
    Aj keď ju nepoužívaš (ako ja), tak sa dá vždy zapnúť a ísť podľa nej. Zastavíš niekde na parkovisku pred NZ... zapneš, nastavíš a hajde.
    Nepoblúdiš, nerozbiješ sa niekde...
    Síce zoberie nejaké spoplatnené dáta, no pár eur je nepodstatných oproti tým iným nákladom.

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    navrhujem použiť cez mesto túto trasu:
    https://www.google.sk/maps/dir/47.99...d47.988567!3e0

    ... vyhneš sa centru mesta, ideš vlastne celý čas po hlavnej ceste, jediná svetelná križovatka hneď za viaduktom (smer rovno), dva jednoduché kruhové objazdy - na prvom 3. výjazd, na 2. prvý výjazd ... oproti cieľu zadaného v linku od avalika pokračuješ rovno cca 200 m, na ľavej strane veľké parkovisko pred nemocnicou (nad 15 minut spoplatnené)

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    nejaký ten rok šoferujem..ale sama do "neznáma" idem nerada...podla navig neviem ísť...viac vyčítam z mapy....proste potrebujem mať nejakú psychickú podporuvedla na sedadle....tí čo ťa strašia...by ti mohli radšej "pomocť"tak,že pôjdu s tebou napr.,
    ..ale by nie....tak kuk čo radia ostatní....a hlavne v klude....

    zanetth je offline (nepripojený) zanetth

    zanetth
    Ak si zvládla BB a ZV tak určite zvládneš aj NZ. Kruhové objazdy sú tam, ale nie dvojité a križovatky na hlavných ťahoch sú riadené semaformi, premávka býva hustá ráno a popoludní, keď ľudia idú do/z práce, ale nie je to nič hrozné, nejaké veľké zápchy tam nebývajú. Podľa mňa sa nemáš čoho obávať.Ak prídeš do NZ smerom z Dvorov, tak kým sa dostaneš do nemocnice máš tam v podstate 2 svetelné križovatky a jeden kruhový objazd, nič komplikované. Alebo ak sa chceš vyhnúť centru, tak využi trasu, ktorú navrhol karakul.Pozri si mapu a keby si chcela vedieť ešte niečo konkrétne napíš. Nové Zámky poznám dobre, jazdím tam často ...
    Naposledy upravil zanetth : 01.01.15 at 13:10
    BarboraN Ďakujem veľmi pekne. Takže nakoniec pôjdeme zajtra a snáď to zvládnem, aj keď mám obavy z poľadovice.

    Premávky v Nových Zámkoch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.