Zavrieť

Porady

kopírovanie medzi SD kartami

Prosím Vás mám v mobile SD kartu 2 gb, chcem si dať väčšiu ale neviem ako skopírujem to čo mám na tej pôvodnej, prosím o radu, dík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    yvica skúšala som ale nejde mi to, skús prosím ťa podrobnejšie, dík
    KoxXxo aký mobil?
    yvica no už to mám, chcela som si stiahnuť poznámky do mobilu ale stále mi vypisuje, že nedostatok miesta, neviem prečo kartu mám skoro prázdnu,??? dík
    yvica samsung gt-s5830i
    Chobot Akože neide?
    Podrobnejšie?

    1. Vypneš mobil
    2. Vyberieš SD kartu z mobilu.
    3. Cez čítačku pripojíš SD kartu do PC.
    4. Skopíruješ jej celý obsah do PC do osobitného priečinka.
    5. Vymeníš v čítačke SD karty.
    6. Obsah toho priečinka skopíruješ na novú SD kartu.
    7. Vložíš SD kartu naspäť do mobilu.
    8. Zapneš mobil.

    Dá sa to spraviť aj cez aplikáciu k tvojmu mobilu, na to ale potrebujeme vedieť značku mobilu.
    Chobot Teraz píšeš, že ti neidú stiahnuť poznámky do mobilu, lebo je tam nedostatok miesta. Tak potom asi mobil nemá dostatok pamäťového priestoru.
    misoft yvica: preto hlási, lebo si to ukladá do internej pamäte (pamäte telefónu) a nie na SD kartu. Ak chceš ukladať na SD kartu, v nastaveniach telefónu sa to musí nastaviť, aby sa ukladalo na externú kartu SD.
    yvica mám nastavené ukladanie na sd kartu, veď mi tam aj ukladá, sťahované súbory a pod, voľná sd je 7 gb. ??
    viktorviktor Nelze číst ani ukládat na SD kartu

    Last Update date : 2013.05.20

    Tento model telefonu ukládá většinu dat přímo na vloženou externí mikro SD kartu.

    V případě, že nelze číst ani ukládat některá data, doporučujeme provést re-formát použité mSD karty.

    Při této operaci odstraníte veškerý uložený obsah karty, proto doporučujeme provést zálohu karty před provedením formátu.



    Možnost formátu mSD karty naleznete v

    Nastavení > SD karta a pamet´telefonu > Odpojit SD kartu po odpojení provést volbu Formátovat SD kartu.
    yvica ďakujem, ešte by mi niekto mohol poradiť, stiahla som si MP3 zvuk na SMS, ale nejde mi to nastaviť ako zvonenie pre SMS, zvonenie telefonu si bežne mením, ale s týmto neviem čo? dík
      zbaliť

    kopírovanie medzi SD kartami

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.