Zavrieť

Porady

Predaj cez Ebay

Dobry den, rád by som sa spýtal ak ma s tym niekto skúsenosti ako je to s predajom na Ebay, registroany som tam už nejaky dva tri roky a par veci som už nakúpil no teraz som chcel skúsiť tadial aj niečo predať, viacmenej všetkému rozumiem ale neviem tam nikde pri vytvárani inzeratu najsť kolonku kde zadať v akych farbách ponukam moj tovar .. vedel by mi s tym niekto poradiť ? vdaka
..dufam že som zadal temu do dobrej časti
Anik a máš aj živnostenský list ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sveter29 je offline (nepripojený) sveter29

    sveter29
    Tema je asi v zlej sekcii ale to nevadi.
    Vytvorenie roznych variacii pre rovnaky tovar(farba,velkost a pod) je mozne urobit
    v sekcii"List multiple variations of your item"
    Po zadani ponuky a jej zaradenia do prislusnej kategorie sa dostava predajca do casti CREATE YOUR LISTING ,hned na vrchu je "List multiple variations of your item" treba rozbalit a vytvorit potrebne variacie
    Patrik Murárik dakujem moc idem sa nato pozrieť, nikde na googlli som nemohol najsť k tomut postup
    sveter29 V pripade ze by navod bol nedostacujuci napiste,zaslem kroky vo forme screenov
    farbu, veľkosť alebo iné varianty produktov nemôžeš zo začiatku pridať.. začínajúci predajcovia majú obmedzenia a rôzne limity, aby si eBay overil serióznosť predajcov... až keď získaš nejaké predaje, budeš môcť vytvori čoraz lepší inzerát...
    Naposledy upravil ivka70 : 06.01.16 at 11:41 Dôvod: reklama

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Hlavne sa zoznam s poplatkami. To čo si stiahne paypal za transakciu sa da prežiť, ale čo si stiahne ebay za virtualny obchodny priestor, to som nepredychal
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Andrej1018 každá minca má dve strany... je síce pravda, že eBay má vyššie poplatky, avšak treba si uvedomiť, že je to cena za miesto, ktoré denne navštevuje niekoľko miliónov ľudí.... nepotrebuješ si zriaďovať novú stránku, nepotrebuješ si budovať návštevnosť, reklamu, ľudia už eBay-u dôverujú atď.... jediná tvoja práca je nájsť vhodný produkt a ponúknuť ho....
    duves Ved hej, len treba mať vysoku maržu, aby pokryla všetky tieto dalšie náklady.
    Patrik Murárik to je ten problem, najsť produkt, nakolko väčšinu obyčajných veci tam nepredaš ked to predavaju aj v číne a tu nikdy nedokažeš predbehnuť v predaji
    Andrej1018 blbosť, je milión produktov, ktoré číňania nepredávajú...
      zbaliť
    Kabaka123 24.02.16 14:15 priradil do Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.