Zavrieť

Porady

Pomoc s účtovníctvom

Som začínajúca účtovníčka a chcela by som či mi niekto nevie poradiť nejakú daňovú poradkyňu, ktorá by mala so mnou trpezlivosť samozrejme nie zadarmo. Naskytla sa mi dobrá pracovná príležitosť a určite budem potrebovať pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Kikuša
    Som začínajúca účtovníčka a chcela by som či mi niekto nevie poradiť nejakú daňovú poradkyňu, ktorá by mala so mnou trpezlivosť samozrejme nie zadarmo. Naskytla sa mi dobrá pracovná príležitosť a určite budem potrebovať pomoc.
    Máš predstavu, koľko stojí hodina u daňového poradcu? Aby si si nebrala vo finále úver . Keď máš nejaké medzierky a medzery čítaj Poradu, prípadne sa pýtaj . Máš to relatívne zadarmo a ešte si aj nájdeš virtuálnych priateľov.

    bredikova je offline (nepripojený) bredikova

    optimistka aj napriek veku bredikova
    Johanka
    Máš predstavu, koľko stojí hodina u daňového poradcu? Aby si si nebrala vo finále úver . Keď máš nejaké medzierky a medzery čítaj Poradu, prípadne sa pýtaj . Máš to relatívne zadarmo a ešte si aj nájdeš virtuálnych priateľov.
    Ja to tak robím už dlhšie.:p Poraďáci sú fajn. :p Za pomoci poraďáňákov sa mi podarila založiť aj s.r.o. Hľadaj a vždy niečo nájdeš. Keď budeme vedieť poradíme. Ak my nie, vždy sa niekto nájde.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    bredikova
    Ja to tak robím už dlhšie.:p Poraďáci sú fajn. :p Za pomoci poraďáňákov sa mi podarila založiť aj s.r.o. Hľadaj a vždy niečo nájdeš. Keď budeme vedieť poradíme. Ak my nie, vždy sa niekto nájde.

    čo takto hodiť percentá do fondu poraďákov?
    pozor,, pokiaľ viem, nie je založený, dúfam, že ma neukrižujete za túto polnočnú poznámku.

    kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

    pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac kalkulka
    G331
    Aj mne by sa taká dobrá duša zišla na východe-MI,HN, TV, VT???
    A aká dobrá duša? Som z MI, ale nie som daňová poradkyňa, ale osobne poznám dve daňové poradkyne.

    Kikuša je offline (nepripojený) Kikuša

    Kikuša
    Nemusí to byť práve daňová poradkyňa, len niekto kto ma v maličku podvojne účto - s.r.o. a bol by ochotný mi pomahať a vysvetlit mi to a mať trpezlivosť

    kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

    pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac kalkulka
    Na porade je nás tu dosť ochotných dušičiek a výsledok naších porád je myslím si správny. Vždy tu totiž je niekto, kto vyjadrí svoj názor, keď by bolo poradenie náhodou nesprávne alebo neúplné. A je to podstatne lacnejšie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.