Zavrieť

Porady

Musí byť WINDOWS 8 spúšťaný cez outlook? Dá sa vo WINDOWS 8 nadstaviť klasický štart ako to bolo na starších softwéroch WINDOWS?

Po prvý krát používam WINDOWS 8...po zapnutí PC musím neustále sa prihlásiť cez OUTLOOK, nejde to bez toho? A ikona ŠTARTU - po stlačení mi nabehnú tie ikony na celú obrazovku...nedá sa to prepnúť na klasické zobrazenie štartu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    kuravesele a ten ŠTART sa nedá zmeniť?
    mecky ak chces start ako bol na starych windowsoch tak si nainstaluj Classic shell
    http://www.mediafire.com/download/62...etup_4_1_0.exe

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    http://windows.microsoft.com/sk-sk/w...emove-password
    Dôležité to:
    Prepnutie z konta Microsoft na lokálne konto

    Potiahnite prstom z pravého okraja obrazovky, ťuknite na položku Nastavenie a potom ťuknite na položku Zmeniť nastavenie PC.
    (Ak používate myš, ukážte do pravého dolného rohu obrazovky, posuňte kurzor myši nahor, kliknite na položku Nastavenie a potom kliknite na položku Zmeniť nastavenie PC.)

    Ťuknite alebo kliknite na položku Kontá a potom ťuknite alebo kliknite na položku Vaše konto.

    Ťuknite alebo kliknite na tlačidlo Odpojiť a potom postupujte podľa pokynov.
    Takže týmto sa už nebude potrwebné prihlasovať cez M$ účet, ale cez svoj lokálny - užívateľský v PC.
    Zobrazenie:
    http://windows.microsoft.com/sk-sk/w...o-classic-view
    kuravesele a ešte sa opýtam...ten WINDOWS by som si mala napáliť na CD , mám to vypáliť na DVD a kde to v PC nájdem aby som to napálila?
    misoft Pokiaľ máš notebook - nemusíš - inštalačka je totiž na skrytej partícii (skrytej časti) HDD. Postup sa musí nachádzať v návode. SN (Product Key) pri WIN 8 sa už nemusí zadávať, aktivácia OS sa vykoná automaticky. SN /Product Key) je totiž už v BIOSe.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Cez Outlook sa nemusíš prihlasovať, mám nastavené prihlasovanie 4-číselným PIN kódom.
    Ikona Štart - skús kliknúť pravým tlačítkom myši, ponúkne možnosti vypnutia / uspania / odhlásenia a najčastejšie používané systémové programy
    Najčastejšie používané ostatné programy si môžeš pripnúť na dolnú lištu - klik pravým na ikonu a zvoliť "pripnúť". Všetky inštalované programy sa ti zobrazia ak klikneš na domovskej stránke na šípku nahor, ktorá je vľavo dolu na obrazovke
    Moja rada - neskúšaj Win8 prerobiť vzhľadovo na starší Win, zvykni si na nové, je to jednoduchšie a ak si na to zvykneš tak aj ľahšie ako na staršom systéme.
    mecky rozhranie metro je slepa ulicka, v dalsej verzii windowsov sa vracia Start, aj ked trochu "spraseny"

    Musí byť WINDOWS 8 spúšťaný cez outlook? Dá sa vo WINDOWS 8 nadstaviť klasický štart ako to bolo na starších softwéroch WINDOWS?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.