Zavrieť

Porady

daň z MV

chcem sa spýtať: s.r.o. predala dodavku 19.3.2014 , ale z daňového úradu ju odhlásila až 31.7.2014. Ako teraz vyvlniť tlačivo na daň z MV? K akému dátumu ?
Dakujem pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

    Sarlotka
    a odhlasila ju 31.7. s datumom zaniku 19.3.? ci ju odhlasila 31.7. s datumom zaniku 31.7.???
    zsuctaren odhlasila ju s datumom zániku 31.7.2014, volala som na DU tak mi povedali, že bud zaplatime dan do toho 31.7.2014 alebo potom do 19.3.2014 + zaplatíme pokutu 30 €. Pre nás je to výhodnejšie zaplatit pokutu a dan do 19.3.2014 . dakujeme

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Ak je to vyhodnejsie tak poziadat spravkynu o opravu zaniku danovej povinnosti na 19.3.2014.
    Najprv sa telefonicky dohodnut so spravkynou - ak nejde o platitela DPH, tak by sa to dalo osobne opravou na oznameni, ak je platitel DPH tak len cez vseobecne podanie.
    A potom podat DzMV s o zanikom danovej povinnosti 19.3.2014 a nasledne zaplatit udelenu pokutu za neskore oznamenie zaniku danovej povinnosti.

    Chrusťa je offline (nepripojený) Chrusťa

    Chrusťa
    Nadviažem na daň z MV, aby som nezakladala novú tému. Prosím vás do riadku 01 DP uvádzam dátum prvej evidencie vozidla /rok výroby auta/ al. dátum prvej evidencie vozidla v SR. Lebo môj TP obsahuje dva takéto údaje. tak teraz neviem, lebo v poučení sa uvádza len dátum prvej evidencie vozidla, no u mna je ten dátum odlišný a rozdiel cca 2 rokov nakoľko auto bolo dovezené z vonku ako dvojročné
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    cloe Uvedie sa prvý dátum - rok výroby. Riešilo sa to Porade tu:http://www.porada.sk/t233683-datum-p...e-vozidla.html
    Chrusťa áno? tak sa ospravedlnujem, no vo vyhľadavači asi som zle zadala otázku
    cloe Nemusíš sa ospravedlňovať...
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.