Zavrieť

Porady

phm platba kartou - 80%

Ahojte , potrebujem poradiť ohľadom uplatnenia 80% pri nákupe PHM plat. kartou. do BV som si dala 261/221 a následne ID 501,343/261 celú čiastku. a ako ďalej, keď som to chcela následujúcim ID 20% odúčtovať (omega) program ma nechcel pustiť ďalej bez toho ze by to označil s chybou a tak ani do KV. Ďakujem
Naposledy upravil mokka : 19.01.15 at 15:16
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    spruzinova je offline (nepripojený) spruzinova

    spruzinova
    Neviem, či ešte potrebujete odpoveď, ale napíšem aj tak. Omega má automatiku na účtovanie 80% PHM v rade dokladov PD (pokladna). Treba ist do pokladne,pridat novy doklad a v riadku automaticke uctovanie kliknut na lupku, tam kliknut na "PD - Paušálne výdavky (PHL 80 %)" a v riadku "Platí pre okruhy" kde je napísané PD, treba doplniť aj ID. Nasledne sa Vam tato automatika uctovania zobrazi aj v rade dokladov ID a mozte ju tam pouzit na uctovanie platieb PHM kartou. Ja som si z tejto automatiky vytvorila aj pomocku na uctovanie faktur 80%-20% (veci charakteru osobnej spotreby), kde musim účtovať 20% do nedanovych vydavkov.
    Snímka obrazovky 2015-03-18 o*20.55.55.png  

    phm platba kartou - 80%

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.