Zavrieť

Porady

Nápln do tlaciarne. naplnit staru alebo dat novu?

Prosim Vas o radu. Tlaciaren som nepouzivala pol roka a teraz som naplnila farbou tu nadobku..(neviem ako sa to vola) ale stale to netlaci, tak neviem, mam dat uplne novu, alebo dotlacit viac farby? mam pocit ze v tej starej bude asi upchate a zaschnute..som uplny amater neviem co robit dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    PaloPa je offline (nepripojený) PaloPa

    PaloPa
    TIP:
    Pri znovu použití dlhšie nepoužívanej atramentovej tlačiarne pomáha vybrať cartridge (atramentovú náplň) a vatovou tyčinkou namočenou v technickom liehu zľahka prečistiť trysky - teda časť kde je vidieť zaschnutý atrament, nechať chvíľu vyschnúť, vrátiť do tlačiarne a potom spustiť čistenie tlačovej hlavy (býva súčasťou ovládania buď priamo na tlačiarni, alebo z obslužného softvéru tlačiarne).

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nepises,aku mas tlaciaren. Ale asi je napln zaschnuta,lebo sa s nou dlho nehybalo. Daj radsej novu
    jankatrnka1 nakoniec sa mi podarilo rozbehnut tu staru, dala som parkrat ( asi 20krat) tlacit a nakoniec to zacalo tlacit. ( do starej som natlacila farby kolko do seba vzala )

    Nápln do tlaciarne. naplnit staru alebo dat novu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.