Zavrieť

Porady

Čo poviete na moju webstránku?

Pred nedávnom som dokončil web http://www.penzion-kamzik.sk. Ide o stránku s ubytovaním pre penzión na Orave. Potreboval by som poradiť, čo vylepšiť na stránke v resp. čo je zle a čo by mohlo byť inak. V resp. nejaké tipy ako ju lepšie optimalizovať s ohľadom na SEO. Ďakujem za rady
Naposledy upravil JerryB : 26.01.15 at 12:51
8 komentárov     zbaliť
Chobot A prečo sa neopýtaš objednávateľa - teda toho, pre koho si tú stránku vyrobil? Je on spokojný s dizajnom? Nemá k tomu on pripomienky?
arizona Pred casom si tu spamoval ohladom web stranok a daval si rady,ako vytvorit web stranky..a dnes pytas rady? Alebo zas sa potrebujes zviditelnit?
JerryB Objednávateľ je spokojný, ale aj ja sa pýtam na radu kedže stránku spravujem dalej a optimalizujem tak hľadám nejaké rady no vidím že tu na miesto rady dostanem označenie za spamera
JerryB Ani v tom prípade sa nejednalo o spam to len vam vadi každy odkaz ktory nemate spoplatnený
Chobot Tu sa nejedná o spam, ale o to, či to nie je len fingovaná reklama pre ten penzión. NEvieme, či nie si náhodou spoluvlastníkom toho penziónu. Ak nie, tak je tvoja otázka v pohode (možno ti nikto na ňu neodpovie, tu ide skôr o odborné rady, nie o názory na nejakú stránku, to sa skôr spýtaj na iných fórach, napr. pokec alebo FB). Ak by si bol ale vlastníkom, tak taká reklama nie je povolená. Toto nie je ľahké rozlíšiť. Najmä nie u tých, ktorí sa zaregistrujú a zadajú jeden príspevok s reklamou. Ak je niekto dlhoročný člen porady, tak reklama je menej pravdepodobná. Preto som ti túto tému nevymazal, lebo si myslím (a dúfam, že mám pravdu) sa nejedná o reklamu.

Odpovede či názory k téme ti nikto nevie zaručiť. Je to na členoch porady, či niekto má záujem niečo k tomu napísať.
Sykorkaa to je tu normalne spytas sa na znacku alebo na skusenost so znackou a uz si za spamera to neviem
marjankaj Spamer? Tak to by bol ten lepší prípad.
JerryB Asi tak to nejako vidim aj ja Sykorkaa. Ja neviem ale otazka je formulovana tak že tu nič nepropagujem iba sa pýtam na rady či som písal v inom jazyku nahodou, ale mam dojem že som použil Slovenčinu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Nezaujíma ma.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    JerryB Dakujem za veľmi hodnotný komentár
    marjankaj No otázka je takisto nemenej hodnotná.
    JerryB Ked neviete na ňu odpvoedať tak prečo ju komentujete ? Vaša logika ma ohromuje
    marjankaj Veď som odpovedal presne na otázku.
    Načo sa pýtaš také blbiny? Vraj čo poviete????? Mohol som odpovedať aj "onakvejšie"
    buchač JerryB (Dnes 19:34) Dakujem za veľmi hodnotný komentár
    ==========================================

    " Čo poviete na moju webstránku? "

    Videl som aj lepšie a krajšie...
    JerryB ok tak sem s nimi čo považujete za krajšie a lepšie ? Viete ide mi skorej o realne priklady a konkretne veci čo vylepšiť
    buchač NIE

    JA som len hodnotiteľ - laik...kritizujem všetko a každého.
      zbaliť

    Čo poviete na moju webstránku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.