Zavrieť

Porady

S čím podnikať?

Dobrý deň, mám k dispozícií dve nevyužité budovy(1. a 2. podlažnú) na východe slovenska spolu o výmere cca 350m2 a 800m2. Nechcem ich predať pod cenu a radšej by som v nich zriadil nejakú výrobu. Nevedel by mi niekto poradiť ? Dik.
VicenJ Prosím o bližšie špecifikovanie umiestnenia budov, aby sa dalo vhodne využitie v danej lokalite, či na cestovný ruch, alebo i vhodnú výrobu, ak je to v obci, meste atď. ďakujem
Maguy Okres Humenné, menší priemyselný objekt asi 1km od obce Udavské.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Mat nevyuzite dve budovy je fajn,ale ci mas dostatok financii na zriadenie vyroby,nakup strojov, vybavenia a ostatnych potrebnych nalezitosti, to nepises...

Ak nemas, v tom pripade je lepsie dat budovy do dlhodobeho prenajmu. Mas bez starosti a peniazky ti pridu kazdy mesiac na ucet.
jslancik hej, je to blbovzdorné a skoro sa nedá prerobiť

VicenJ je offline (nepripojený) VicenJ

VicenJ
Moje návrhy na realizáciu podnikania: 1,Turistická ubytovňa, 2, Prenájom objektu pre firmy ako sídlo firiem. 1, Na pestovanie húb, 2, Výroba fóliovníkov pre záhradkárov, 1, Prenájom priestorov - haly na skladové priestory pre firmy. 2,Veľkosklad pre rôzny tovar balený v kartónoch- nepodliehajúci skaze. VicenJ.

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
na východe slovenska
Kua...široký pojem...
pavol54 Ideálne miesto je obec Nová Sedlica napríklad ako sklad plechov us steel

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.