Zavrieť

Porady

Neuplatnený koeficient pri faktúre

Zabudla som pri fakturácii tepla použiť koeficient a tak som si uplatnila celú dph. Môžem to nejak opraviť v poslednom mesačnom období, aby som nemusela podávať dodatočné daňové???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mondes je offline (nepripojený) mondes

    mondes
    Hmm, asi ťa nepoteším, ale podľa mňa by si mala podať DDP, pretože si si uplatnila DPH vo vyššej výške ako si mala.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    nikula nepotešila, ale myslela som si.... Ide mi len o to musím opraviť 4 daňové, kde je rozdiel len nejakých 1,40 €. Teraz mi nabehne nejaká pokuta od DU, prípadne kontrola....
    mondes Nemusí hneď nabehnúť kontrola, neboj. Ja som raz v jednom roku za každý kvartál robila DDP a dokonca za jeden aj 2x a vracali nám cca 450 eur a zatiaľ chválabohu žiadna kontrola nebola.
    nikula ak by som dohodila nejaký bloček na tú sumu, aby mi suma sedela... len v kontrolnom by bola zmena.... bolo by to dosť okaté?
      zbaliť

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Musíš podať DDP a ak je to za dec., alebo 4 Q 2014, potom ešte dnes môžeš opravné.

    Neuplatnený koeficient pri faktúre

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.