Zavrieť

Porady

Len tak sa mi spomalil internet

Prosím mohli by ste my pomoct. Mam velmi rychly internet rychlost stahovania som mal okolo 1.18 MB za sekundu cize za take tri hodky som kludne stiahol far cry 4 ale od vcera sa mi znicoho nic spomalil na rychlost stahovania okolo 30 KB za sekundu co mi asi za 20 sekund nacita facebook a ine stranky + ked stahujem nejaky subor ide to tak pomaly ze 5 GB mi ukazuje ze to stiahnem za 48 hod je to tak neviem preco sa mi zniciho nic spomalil.Dneska som prisiel domov a islo to normalne KONECNE ale iba na pol hodinu prosim help
Naposledy upravil ivka70 : 27.01.15 at 15:32
ivka70 A pytal si sa svojho providera?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Hmmmmm...... spomalil na minimum........ tuším zradu..... FUP. Provider sa naštval......

    Oné..... prezraď ..... koľko si včera toho nasosal?......
    karakul ... prečo včera ??? že by mal denný FUP ? možno vyčerpal už svoj mesačný prídel, takže do konca mesiaca pôjde pešky.
    misoft Pravda, podľa toho, koho má ako poskytovateľa.... Treba si nájsť lepšieho .
    Ja mám - 10GB za 24 hodín, potom by mi mala padnúť na 50/50Mbps (ale ešte sa to nestalo a to som stiahol za 24 hodín 100GB dát)

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Pockaj na dalsie fakturacne obdobie,potom sa ti rychlost zvysi. A nestahuj tolko hned od zaciatku .-)

    Len tak sa mi spomalil internet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.