Zavrieť

Porady

aku, vhodnu navigaciu na turistiku do mobilu s Android?

ahoj velmi pekne by som poprosil o dobru radu. Mam 51-rokov a velmi rad sa hybem v prirode, ci uz ako turista,cyklista alebe bezkar /backcounry/. Zial so zrakom to uz nie je tak uplne optimalne, nevidim moc dobre na blizko a preto by som potreboval poradit nejaky, vhodny, navigacny soft, ak samozrejme existuje ktory by som si nainstaloval do mojho Sony X-Peria SP /Android/ a pomocou ktoreho by som vedel chodit po lese a nemusel si stale davat pri tychto aktivitach okuliare, ktore si zial aj casto zabudnem, Moznost si potom absolvovanu trasu pozriet na webe /tracklog/ ako je to u Garmina by bolo super - Existuje aj taka navigacia co by ma nejakym sposobom navigovala do zvoleneho ciela ci uz pipanim, vibraciou alebo velkou sipkou a pod? Doteraz mam nainstalovany program Trekbuddy ale u mojej X-perie, s dotykovym displayom je sipka smeru aj mapy velmi male a bez okuliarov ktore si casto zabudnem ako som uz pisal takmer nepouzitelny. Preto hladam program navigaciu do mobilu s Android , co ma vacsie rozlisenie, ak sa da aj s nejakym navigovani do zvoleneho ciela a dobrou dostupnostou map, hlavne slovenskych. Co sa tyka map, ide mi hlavne o Zapadne Slovensko. Nebude niekto taky dobry, kto ma konkretne skusenosti a neporadi? Dakujem Jano
Naposledy upravil solide : 28.01.15 at 09:30 Dôvod: oprava
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    aku, vhodnu navigaciu na turistiku do mobilu s Android?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.