Zavrieť

Porady

pretekanie zo sprchovej baterie

vie mi niekto poradit co robit ked mi preteka voda na vanovej baterii.voda vyteka z popod "prepinaca",ktorym sa prepina tok vody do sprchy alebo do vane.ked ho dam do polohy aby tiekla voda do sprchovej hadice tak tade voda nestrieka,ale ked si napusatm vanu tak z toho "prepinaca" tecie... dakujem vsetkym,ktory sa ozvu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Však to je jasné - odišlo ti tesnenie toho prepínacieho ventilu. Ak si zručný, odstav vodu, rozober batériu, zisti, aké tesnenie tam ide, kúp ho a vymeň.

    Ak to nevieš, zavolaj inštalatéra.

    Alebo ak je to lacná batéria (do 25 EUR), tak inštalatéra ani nevolaj, lebo oprava by ťa vyšla viac, ako nová batéria. Potom kúp novú batériu a celú ju vymeň.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    erik555 snad sa da kupit prepinaci ventil aj samostatne a iba ten vymenit - zalezi od typu baterie...celu bateriu je skoda menit, ked funguje.
    bukino76 dakujem.uz som si pozrel na nete ako sa to rozobera a mal by som to zvladnut.uz som doma menil vsetky baterie sam,takze toto dokazem snad tiez :-) skusim to tak lebo bateria stala cca 100 eur a nie je az taka stara aby som ju menil celu.
    sosak Alebo stačí zatiahnuť povolenú maticu prepínača, ktorá sa používaním povolila.
    erik555 zalezi od toho, kde je problem s tesnenim, ked to prepusta vodu....ak je to tesnenie vo vnutri toho krizoveho prepinaca, tak pomoze iba jeho rozobratie, ci vymena.
      zbaliť

    pretekanie zo sprchovej baterie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.