Zavrieť

Porady

Multifunkčný pracovník /psychoporadňa

Ahojte,
fungujem v malej organizácii, som /paradoxne/ personalista a mzdár, prakticky najmä mzdár. Z rôznych dôvodov mi pribudla agenda administratívno-ekonomického rázu v pomerne veľkom rozsahu (riešim to v pracovnej náplni, ale značne som sa "zasekla" napr. pri úprave organizačného poriadku). Často komunikujem s rôznymi partnermi či inštitúciami, a zároveň som predstavovaná ako mzdárka, prípadne je o mne referované neurčito ako o zamestnancovi oddelenia; celkovo mám také zmiešané pocity. Asi viem, prečo a ako som si toto spôsobila, len neviem, čo s tým.
Sú tu viacerí s podobným "osudom"? Ako ste riešili alebo nevyriešili svoju situáciu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    fortunka je offline (nepripojený) fortunka

    fortunka
    hehe, ja som účtovník/mzdár, ale volajú ma "vy ste majiteľová manželka?".. no len myknem plecom.. tiež mi prischlo všetko... od kontroly zamestnancov, všetky zákony, vybavovačky, naháňačky.. a ako som sa k tomu dostala? No asi tak, že som bola veľmi šikovná a zodpovedná, že som si svoju prácu vedela rýchlo a dobre urobiť a nahádzali mi toho viac... či už treba niečo nové zistiť, urobit, alebo niekoho zaskočiť (kľudne aj skladníka)....ako som sa s tým vysporiadala psychicky, aby som sa nezblázdila? V prvom rade, som oznámila aká je moja profesia, ostatné veci robím pomimo a na základe zistených a nadobudnutých vedomostí ale nemôžem byť za prípadnú chybu/nespnenie niečoho čo som nezistila zodpovedná.. takže kľudne spím... lebo nedá sa vedieť "všetko"... inak som nevyriešila nič :P

    Multifunkčný pracovník /psychoporadňa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.