Zavrieť

Porady

Jas na notebooku

Zdravim vas chcel by som poziadat o pomoc stala sa mi taka vec siel som do nadstaveni napajania kde bolo menu na jas chcel som to znizit a zrazu cierna obrazovka nic nevidim je absolutne cierna po restarte je to stale logo windowsu nabehne nacita a potom uz len cierna obrazovka neviem co mam robit
taiko .
1. aky opracny system pouzivas?
2. aky mas notebook?
3 .mozes dat print screen obrazovky, kde si to ten jas chcel znizovat?
mixed Mam win 8.1…notebook asus k52d a ten screen neviem ako apravit ked do pc sa nedostanem a pisem toto s mobilu ale ak poznas win8 a dole akomas nabijanie baterie nato som klikol dal morescreen options a tam to bolo pametam si ze tam bolo este nadatavenie za kolko sa vypne obobrazovka pri necinosti
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Podľa mňa si prepol výstup na externé zobrazovacie zariadenie a vypol si monitor. Pozri na klávesnici by niekde malo byť tlačítko, kde sa prepína spôsob zobrazovania. Musíš zapnúť znovu monitor notebooku a vypnúť externé zariadenie.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    taiko kokso to ma nenapadlo. To bude ono
    misoft U Asusov je to kombinácia Fn+F8 prepinanie monitorov. Fn+F7 zapínanie a vypína monitor priamo na NB.
    mahony1 Ak by to bolo to, tak mu staci odpojit kabel externeho monitoru a restartovat notebook - sam sa prepne z externeho na interny monitor. Skor to bude nieco ine...uhmm...ale co...? :-)
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.