Zavrieť

Porady

skúsenosti s podnikatelským účtom?

Zdravím zakladám živnosť a idem si aj zaloziť podnikateľský účet v banke. Rozmýšlam medzi Tatra Bankou a Slovenskou Sporitelnou.

A aj preto by som rád vedel, kde máte založený podnikateľský účet a ako ste s ním spokojný? Ak ste spokojný, tak prečo? A ak nie ste spokojný, tak prečo nie? A ak nie ste spokojný aku dalšiu banku by ste si vybrali a prečo?

Bol by som rád ak by ste sa zapojili do debaty, mne a verím, že dalším začínajúcim podnikateľom to pomôže. A tiež to može pomôc zabehnutým podnikateľom pokial nie sú spokojný so svojim terajšim účtom.
Usporiadat
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Tatra banka mi vyhovuje.
Len jednu výhradu mám, že sa neviem prihlásiť samostatne na súkromný účet a samostatne na firemný účet - často sa mi stáva, že mojou nepozornosťou firemné veci uhradím zo súkromného účtu a naopak.
Naposledy upravil avalik : 05.02.15 at 10:44
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak s týmto plne súhlasím,Tatra banka vyhovuje,ale každú chvíľu skočí súkromný učet miesto podnikateľského a naopak.Inak v poriadku.
0 0
vojo vojo

vojo je offline (nepripojený) vojo

Pouzivame Fio banku. Jednoduche zalozenie, bez poplatkov vedenie uctu a prevody bez poplatku. Zalezi ci sa nachadza pobocka v mieste kde sa podnika koli vkladom a vyberom ale pokial chdia financie od klientov tak ani pobocku netreba. Jeden mesacny vyber z akehokolvek bankomatu zdrarma az do vysky 2000€. Platobna bezkontaktna master card. Jednoduchy IB a aj prakticky mobilny banking.
0 0
Cecilia Cecilia

Cecilia je offline (nepripojený) Cecilia

podobne aj mBank
1 0
canbo canbo

canbo je offline (nepripojený) canbo

Tatra banka - najdrahšie vedenie účtu, min. informovanosť - iba ak z reklamy, nie z banky.
SlSp - nedá sa kompletne spravovať z domu bez občasných návštev pobočiek, a nie za malú cenu.
0 0
fortunka fortunka

fortunka je offline (nepripojený) fortunka

No ja momentalne uctujem tatru, mbank, sberbank a vub... vub a tatra su taky standard v pohode, vypisy, uhrady atd ok... treba si len poplatky skontrolovat (vub nam cennik prisposobila, tatrabanka je velmi draha a info ziadne.. proste nastavia a hotovo...)
mbank je super, jednoduche vypisy, jednoducha obsluha a zadarmo, sberbank internet banking ok, ale vypisy su hrozne (mam ich od novembra a do teraz nechapem...)

este pripisem, SLSP som davnejsie nevidela, ale mne sa zdali niektore poplatky vysoke.. zasielanie vypisu a pod.
0 0
Ipiko Ipiko

Ipiko je offline (nepripojený) Ipiko

No Ďakujem za reakcie. Samozrejme nemusíte sa vyjadriť len k Tatra Banke alebo SLSP (canbo). Ale inak som rád, za reakcie a dúfam, že ďalšie pribudnú.

A pozeram, že aj tá mBank je zaujimavá, to som veru nečakal. Idem sa teda na ňu pozriem.
0 0
Cecilia Cecilia

Cecilia je offline (nepripojený) Cecilia

pozri si aj FIO banku, tiež odporúčam, používam.
0 0
Ipiko Ipiko

Ipiko je offline (nepripojený) Ipiko

FIO som už tiež pozeral ale neviem, či sa mi chce ísť až do trnavy z Piešťan.
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
FIO odporúčam aj ja. Na pobočku som išiel iba raz kvôli založeniu, odvtedy robím všetko cez internetbanking. S jednou výnimkou - aktivovať kartu bolo treba v bankomate. Oproti TB vidím drobnú nevyýhodu v pomalších transakciách, ale stojí to za tie peniaze.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať