Zavrieť

Porady

chcela by som isť študovať anglický jazyk

Dobrý večer ! Vie mi niekto poradiť chcela by som isť študovať anglický jazyk učiteľstvo a maturovala som z B1 a neviem či si mam urobiť radsej nejaké štatnice alebo isť na vš ? a ak štatnice poradte mi kde ? ďakujem
Naposledy upravil ivka70 : 05.03.15 at 10:32
arizona Nezakladaj duplicity. Duplicitu som ti vymazala,staci temu zadat raz
Saška Cigáňová len tam som este dodala že kde na vysoku školu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    A čo keby si išla popri vysokej škole aj na jazykovú školu:

    www.1sjs.sk

    Tam za pár rokov by si sa zlepšila v angličtine a ak by si mala záujem, tak tam môžeš zložiť aj štátnicu.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Saška Cigáňová aj keď som si neni istá či to s B1 zvladnem ? lebo viacerý mi radia štatnice tak chcem poznať viacerých nazor ...
    alaya1 ved aj na VS su statne skusky. VS je o tom, ze sa to naucis, ked chces ucit na skole, musis mat VS vzdelanie.
    Saška Cigáňová ano viem ale ja nie som rozhodnute či chcem učiť preto som si dala aj informatiku lebo tlmočnictvo je ťažké tak a neviem či to zvládnem lebo známy študuje slovenský jazyk a ledva tak neviem n o bojím sa či to zvldnem
    Saška Cigáňová ide o to že to mam aj s informatikou takze ked nebudem chcieť učiť nejaka firma :
      zbaliť

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    nad slnko jasnejšie, že zvládneš strach nehovorí o vedomostiach, urob dve skúšky, chod do anglicky hovoriacej krajiny a nastúp kde ťa bude najviac ťahať

    danielb je offline (nepripojený) danielb

    danielb
    Ak nie je tvoja úroveň anglického jazyka na úrovni B2 tak na vysokej škole ťa čaká tvrdá práca. Z prijatých uchádzačov končí toto vzdelanie približne 30%.

    chcela by som isť študovať anglický jazyk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.