Zavrieť

Porady

Formulare PDU1a U002, Podpora v nezamestnanosti

Dobry vecer, rada by som sa poradila.
Na socialnej poistovni som ziadala o davku v nezamestnanosti, v roku 2013 a 2014 som pracovala vo Svajciarsku. Po skonceni sezony mi dosiel domov formular PDU1 za rok 2014, 2013 stale cakam-vyziadala som ho dodatocne lebo sa mi stratil.
Odniesla som za r 2014 na socialku ale tam mi povedali, ze to co mne pride domov je pre nich neplatne, pretoze oni cakaju na formular U002, ktory vyziadali priamo a musi im to prist oficialne do schranky. Ze aj ked im doniesiem PDU1 za obe roky, je to neplatne.
Na web stranke socialnej poistovne som sa docitala, ze formulare PDU1 a U002 su uplne rovnake a ak jeden z nich socialna poistovna ma tak zacnu riesit davku.
Taktiez moji znami odniesli PDU1 formulare a nebol ziaden problem.
Mate s tym skusenost?
Dakujem
Naposledy upravil Lanvin86 : 11.02.15 at 21:10 Dôvod: vy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    nemám skúsenosť ... ale ak je nejaký problém na pobočke , skús napísať otázku na ústredie .. a s tým potom "vyreklamovať" na pobočke http://www.socpoist.sk/kontakty-/48001s
    celkom rýchlo odpovedajú na mail

    Formulare PDU1a U002, Podpora v nezamestnanosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.