Zavrieť

Porady

Neuhradená pohľadávka v SP- návrh na exekúciu.

podľa mňa mám v Soc poistovni uhradené všetky pohľadávky, ale od nich mi neustále chodia listy, že z toho roku ten mesiac ešte nemám uhradený..platila som už aj úroky z úrokov.stále niečo nájdu, aj keď ja im platím a už asi aj nad rámec. Dá sa nejako zistiť- audit?, či naozaj sú tam neuhradené mesiace? Meno mám vymyslené na porade
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Požiadaj o vystavenie GRID karty. Sama si môžeš skontrolovať predpis a dátum úhrady platby, zaevidovanej v SP. Ak niečo podľa tvojej evidencie nebude súhlasiť, môžeš reklamovať.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Fabianová Romanka Oni ale jednu platbu presunú aj na niečo iné, čo tam predtým nebolo napríklad zaplatené. To sa potom nedá skontrolovať presne. Ale ďakujem za tú grid kartu, požiadam si.
    veronikasad cez tú GRID kartu si to vieš skontrolovať na čo bola platba použitá. Ak by si však správne uvádzala variabilný a špeciofický symbol, SP to robiť nemôže...
    veronikasad Urýchlene to rieš osobne v SP, lebo exekúcia je drahý špás - vysoko preplatíš ...
      zbaliť

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Zašla by som na SP alebo napísala žiadosť o prehľad nevyplatených záväzkov.

    Takže sú to pohľadávky SP ale tvoje záväzky.

    Neuhradená pohľadávka v SP- návrh na exekúciu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.