Zavrieť

Porady

Potrebujem ERP?

Potrebujem ERP na zabezpecenie a prenajom reklamnych stojanov? Vystavujem faktury a k nim potom vydavam PPD a VPD, pokial zaplatia v hotovosti.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    noraholkova dakujem pekne, pomohli ste mi, je treba a moze byt aj virtualna.

    maen je offline (nepripojený) maen

    profesionál v oblasti elektronických zabezpečovacích systémov a registračných pokladníc ...viac maen
    Podľa zákona ak prijímate hotovosť je potrebné vydať bloček z fiskálnej pokladnice na úhradu faktúry alebo predaja služby a tovaru

    Virtualnu registracnu pokladnicu
    mozete pouzivat aj ako reklamna agentura v pripade ze nepresiahnete 1000 blockov za mesiac
    Naposledy upravil arizona : 19.02.15 at 20:49 Dôvod: spam
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad na Porade sa radí verejne, k čomu má slúžiť ten telefonický a mailový kontakt ?
    maen Nakolko nie som vzdy pri PC a niekto by potreboval rychlejsie odpoved alebo nieco dodat som k dispozicii aj takto. Pekny den
    veronikasad O pridaní príspevku ti príde notifikácia
    maen Az tak Vam ten rychly kontakt prekaza, ze by som nieco zle poradil? alebo nechapem vobec vasmu prvemu komentaru?
    veronikasad Zrejme si pred registráciou na Porade nečítal ETIKETU Porady ...
    Na propagáciu vlastných služieb slúži bezplatná inzercia na Porade
    noraholkova no vidis, ani s tym neviem poriadne pracovat, tak pisem, kde mi to otvori. ale dakujem za odpoved
    avalik otazky sa nezadavaju do komentarov, dole na stranke citaj etiketu porady
    Žabinka a toto ako súvisí s tvojou pôvodnou otázkou Potrebujem ERP? založ si ďalšiu otázku..
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.