Zavrieť

Porady

vrublovanie stromov

willma no konec japonec - odpovedala som Ti v rovnakom zmysle v akom si zadal názov témy, a ešte si vyslúžim aj užitočný bod . Prosím Ťa skús sa najprv popozerať ako to tu funguje http://www.porada.sk/t217751-navod-a...u-poradou.html a potom doplň o čo Ti vlastne ide
terezamaria Doplň si zadanie otázky.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wabi je offline (nepripojený) wabi

    wabi
    Zajtra doobedu a v pondelok tiež dopoludnia je ideálny čas na odobratie materiálu na vrúbľovanie.
    Tak ale kedy vlastne potom odobrať, keď vhodné je vždy len zajtra a nie dnes. Zajtra sa odoberať nedá lebo sa to posúva každým dňom a ja viem odobrať len dnes...
    Jedine že by v pondelok, to je jasný termín len nie je uvedené v ktorom čase presne. Bez uvedenia presnej hodiny minúty a sekundy sa práca nemusí vydariť. Poprosím doplniť tieto informácie inak sme všetci stratení a odsúdení k nezdaru...
    To bol vtip samozrejme. Odoberajte vrúble veselo kedykoľvek ale včera bolo už neskoro...
    pmajap Vedela som, že sa ozveš, tiež som bola zaskočená termínom od záujemcu o vrúble........ :-) Plánuji pro Vás koncem týdne - pátek 10.února od rána do deseti hodin, nebo v pondělí 23.února od 1 do 13 hodin odebrat rouby opylovačů... Řídím se podle Výsevních dnů Marie Thunové pro nejlepší odběr roubů pod mízou - vzestupný měsíc Navíc předpověď hlasí mírné počasí a postupné další a další oteplování....

    bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

    bjuty smis
    ak si tou témou myslel, že máš vrúbel čerešne, konkrétne :

    Kordia, Hedelfingenská , alebo Schneiderová....
    tak by som mal záujem o 2 ks

    Takisto poprosím ostatných, ak máte niekto vrúble daných druhov, mám záujem..

    pmajap je offline (nepripojený) pmajap

    pmajap
    Zajtra doobedu a v pondelok tiež dopoludnia je ideálny čas na odobratie materiálu na vrúbľovanie.
    legolas ..prečo zajtra, vegetácia sa posunula, zima začala neskoro, takže stromy sú ešte v zimnom spánku, zaujíma ma prečo je už neskoro..,, som presvedčený, že vrúble jadrovin sa môžu aj teraz odoberať, kôstkoviny už nie....
    pmajap Michal vymieňame si vrúble s pestovateľmi a z ČR mi došiel takýto odkaz kedy mu mám odobrať vrúble... je to hore pod wabiho príspevkom, aj u mňa na kôstkoviny je už neskoro a tiež na niektoré odrody tomelov, skúsim v lete.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.