Zavrieť

Porady

prvy invalidny dôchodok

chcem sa vas spitat,dnes som mal dostat prvy invalidny dôchodok a neprišiel mi čo mam robit??bol som na pošte no vraj mi nič nedošlo ak to nepride dozajtra tak kde sa mohla stat chyba na papiery mam napisane že mam schvaleny od 1.1 2015 a vyplatene mam mat do 22dna v mesiaci
4 komentárov     zbaliť
bodliak Najskôr Ti budú strhávať školné. Veď vieš, začo!
Vojtik Bednarcik ake školne a kto
buchač bodliak...ale si mu dal ...
Vojtik Bednarcik čo mi dal nič mi nedal len sa sam dojebal že sa chcel spravit vtipny alle bolo to trapne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    .....no a po tom školnom, čo ti napísal bodliak, ti doplatia aj ID
    No a teraz vážne. Zvyčajne ten prvý vždy mešká, v nasledujúcom termíne ti vyplatia všetky zmeškané aj s aktuálnym dôchodkom. Na Slovensku je to tak, SP má čas, nikam sa neponáhľa s vyplácaním. Podobné je to aj s PN....len beda, aby sme my nezaplatili včas
    Vojtik Bednarcik no už som napisal aj email na socialnu positovnu som zvedavy ako sa budu vykrucat,a ako dlho to bude trvat??to meškanie?

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    na papiery mam napisane že mam schvaleny od 1.1 2015 a vyplatene mam mat do 22dna v mesiaci
    Papyjer vela znesje..
    Ten prvý dúchodeček príde kľudne s oneskorením...aj o mesiac neskôr.
    To ale neznamená, že oň prídeš. Bude normálne doplatený...
    Na pošte sa môžeš akurát tak opýtať, či majú kolky ...
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Vojtik Bednarcik jak o mesiac čo o mesiac ved mam schvaleny od 1.1 2015 a a teraz je 23.2 2015 a mi chceš povedat že mam ešte mesiac čakat?????
    veronikasad kedy ti prišlo rozhodnutie zo Sociálnej poisťovne ? Nedal si si posielať dôchodok na účet ?
    Vojtik Bednarcik nie nedal dal so si posielat šekom rozhodnutie mi prišlo niekedy v polovici januara
    veronikasad Pozri pozornejšie v spodnej časti. Máš tam uvedené sumu a za aké obdobie ti doplatia jednorázovo a odkedy ti začnú posielať pravidelne.
    Vojtik Bednarcik ved mam napisanu sumu že kolko a že mi začnu vyplacat do 22.2
      zbaliť

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Zavolaj si zajtra na toto bezplatné číslo sociálnej poisťovne, povedia ti v akom štádiu vybavovania je tvoj dôchodok

    Info dôchodky 0800 123 123 – bezplatná linka
    Vojtik Bednarcik aspon niekto normalny poradil dakujem ti

    prvy invalidny dôchodok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.