Zavrieť

Porady

Obchod na predaj a prezentáciu svojich handmade výrobkov

Hladám obchod na predaj a prezentáciu svojich handmade výrobkov.(háčkovanie, ciapky a doplnky pre deti). Zivnost mám. Moze byt aj komisionalny predaj.
Naposledy upravil ivka70 : 26.02.15 at 07:04
taiko mesto by pomohlo
Majka18 Pekny deň, v októbri som si otvorila kamennú predajňu v Presove a žiaľ nestíham tvoriť. Ide o obchod kde sa predava vylucne Handmade tvorba. Ak vieme nadviazať spoluprácu budem potešená. Prosim pošlite mi mail lenka@pierka.sk
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ivka1234 Hladam kamenny obchod, dakujem za reakciu.
    Kabaka123 keď kamenný čo tak skúsiť ÚLUV?

    http://www.uluv.sk/

    SEKCIA PRE VÝROBCOV

    Chcete ponúknuť remeselné výrobky? Môžeme vám pomôcť! Zaregistrujte sa...
    Dáša_ neviem ako dnes, ale pár rokov dozadu nebolo vôbec jednoduche sa do uluvu dostať. Prebiehla niečo ako konkurzy - výrobky museli splnat iste kriteria. Len malo predajcov tym preslo
    Ivka1234 ULUV taktiež nie je nic pre mna, skor hladam obchodík s ručnými výrobkami, prípaddne detsky obchod, ktorý si chce ozivit tovar handmade výrobkami. Mám kvalitnu pracu podla vlastných navrhov.
      zbaliť

    Darina 3 je offline (nepripojený) Darina 3

    Darina 3
    ak ste z okolia TN, skúste osloviť buď obchod Dora v Trenčíne alebo Artefukt v Nemšov ej

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    neviem,či tu nájdeš nejakého majiteľa obchodu.....ale založ si stránku na FB,je tam množstvo báb,čo takto predávajú,a keď máš živnosť,tak to bude aj legálne.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ivka1234 Stranku na FBV mam, aj ucet na sashe, Fler, Dawande...Internetu sa chcem uz takmer vyhnut, kedze o par mesiacov sa stahujeme do zahranicia, chcela som vyskusat predavat takto.
    kopretinka daj mi do správy linky,aspoň kuknem,keď už neporadím......a možno v zahraničí nájdeš odberateľov,tam je ručná práca viac cenená....
    taiko Stahujes sa do zahranicia a chces sa vyhnut internetu ? Ci zo zahranicia to uz predavat neches?
    Ivka1234 Zo zahranicie nebudem predavat na Slovensko cez internet.
      zbaliť
    kopretinka zadávateľka nemá záujem o predajný portál.....to je des,načítava sa mi to pol hodiny....už tam niekto niečo predal?
    kopretinka 06.07.15 09:41 odstránil(a) z Porady

    Obchod na predaj a prezentáciu svojich handmade výrobkov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.