Zavrieť

Porady

Oddych medzi nočnými.

Dobrý deň,
potrebujem poradiť ohľadne oddychu medzi nočnými zmenami. Pracujem v nepretržitej prevádzke dvanástky (11,5). Vždy od 6:00 do 18:00 (denka) a nočná od 18:00 do 6:00. Ide mi o to že zamestnávateľ nevie poriadne písať rozpisy zmien a tak mi vyšlo na konci marca 4x nočná zmena za sebou. Napíšem konkrétne ako to vyšlo.
25.2(Streda) nočná
27.2(Piatok) nočná - záskok
28.2(Sobota) nočná
29.2(Nedeľa) nočná
30.(Pondelok) nočná
Je to v poriadku? aký musí byť oddych medzi nočnými zmenami?
TO je jedna vec na ktorú sa chcem spýtať a tá druhá od 2.12.2014 (utorok) som bol PN do februára 2015 a keď som nastúpil 2.2.2015 (pondelok) do zamestnania všimol som si, že som mal napísane v rozpise ,že v decembri mi vznikol sklz -7,5 hod. Udajne je to za pondelok 1.12.2014 kedy som ale nemal písanú žiadnu zmenu. Podotýkam že nechápem to číslo -7,5 kedže makám 11,5. "Šef" povedal, že na nepretržitej prevádzke je to tak a že som nenaplnil pracovný fond keď som bol PN od toho druhého.
Plánujem sa ísť spýtať ešte na personálne ako k tomu dospel.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    1. tie nočné sú v poriadku, ak si súhlasil s nadčasom - záskokom.

    2. problém je u vašej mzdárky, ktorá si nedala tú námahu a nenahrala si do mzdového systému pracovné kalendáre. Ona to má v programe jednoducho tak, že ako keby ste robili pondelok až piatok po á 7,5 hod. čo je nezmysel.
    Musí si nahrať kalendáre, inak to nebudete mať v poriadku nikdy.

    Podľa rozpisu zmien si mal mať voľno. tak nie je dôvod čokoľvek nadrábať.

    Oddych medzi nočnými.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.