Zavrieť

Porady

Funguje Vam elektronicke podavanie cez FS DP FO B 2014?

dostala som informaciu, ze elektronicke tlaciva su k dispozicii. Nacitala som xml.format, dala skontrolovat a nasledne podpisat ZEPom. Tu mi vyhodilo: chyba vstupnych dat. Skusila som podpisat iny formular u toho isteho danovnika, vsetko OK. Mate aj vy problem, cize ma nejake problemy FS alebo nebodaj je problem u mna?

Takze som zistila kde je problem resp.vdaka operatorke na FS - v MRP xml subore. Ked som to rucne natukala islo to. Snad to niekomu pomoze, ak bude mat to iste
Naposledy upravil nika.sum : 04.03.15 at 20:30
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jana1303 je offline (nepripojený) Jana1303

    Jana1303
    Dá sa Vám odoslať DP FO B, ja ho vypíšem, dám urobiť kontrolu - OK, potom podať EZ-ou - vypíše mi "odosielate za XY", dám Ok a potom odosiela a krúti sa, krúti sa stále dookola, všera 45 minút potom som to zrušila, dnes sa krúti už 15 minút, robí to ešte niekomu????
    ďakujem za odpovede.....
    danes áno, mne robí presne to isté aj včera aj dnes. Včera som volala aj na FS, ale tvrdia že u nich problém nie je.

    Funguje Vam elektronicke podavanie cez FS DP FO B 2014?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.