Zavrieť

Porady

vypoved pracovnej zmluvy

Chcem ukoncit pracovny pomer,ako si mam napisat vypoved, aby som v pripade neuspenia v novej praci potom dostavala podporu zamestnanosti. zmluvu mam na dobu neurcitu ,trva od roku 2012.predtym som ju mala na dobu urcitu.Dakujem
Naposledy upravil taiko : 05.03.15 at 11:41
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Papierniková je offline (nepripojený) Papierniková

    Papierniková
    logo
    TACOS s.r.o.
    Spôsob skončenia pracovnoprávneho vzťahu nemá vplyv na nárok na dávku v nezamestnanosti, jej výšku ani na dobu jej poskytovania.

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (6)
    ivka70, Xanti, Tweety, mzdarka renca, Mariana B., Kabaka123
    6
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    MATUSA1 dobre ,lebo v minulosti to tak bolo ze ked si dal clovek sam vypoved tak nemal narok na podporu.dakujem
    MATUSA1 ako by ste mi poradili napisat vypoved ,aky paragraf tam mam uviest?
    Papierniková § 60 dohodou, resp. § 61 výpoveď ... pozri si linky od XANTI
      zbaliť

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Skús si pomôcť googlom http://www.tlaciva-online.sk/tlacivo...y-zamestnanca/ alebo http://www.tlaciva-online.sk/tlacivo...omeru-dohodou/ len vpíšeš osobné údaje a vytlačíš.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    MATUSA1 Ahoj tak dala som zamestnavatelovi dohodu o skonceni prac.pomeru. On s tym suhlasil.staci to ked mi to podpisal s poznamkou : prevzal -datum-podpis-peciatka?
    netreba tam aj nejake vyjadrenie?
    veronikasad Čo si zamestnávatelovi odovzdala ? Žiadosť o ukončenie prac.pomeru dohodou ? Ak ano - potvrdenie prevzatia nestačí. Tvoj prac.pomer trvá kým nebudeš mať v ruke obojstranne podpísanú Dohosu o skončení prac.pomeru v zmysle § 60 Zákonníka práce.
    MATUSA1 dakujem
      zbaliť

    vypoved pracovnej zmluvy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.