Zavrieť

Porady

Nakup cez eshop-poskodeny tovar

Kupila som si cez eshop tovar.Po rozbaleni a preskusani som zistila, ze nefunguje.
Co je pre mna vyhodnejsie?
Tvarit sa, ze tovar je OK a poslat ho bez komentara v zakonnej lehote 14 dni naspat? A nasledne objednat to iste?
Alebo ho poslat naspat s komentarom, ze tovar je nefunkcny,ze ziadam vymenu?

Bojim sa, ze vrateny nefunkcny tovar budu riesit ako reklamaciu a budem dlho vycakavat na vybavenie reklamaciu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bomo je offline (nepripojený) bomo

    bomo
    Ak chcete odstúpiť od zmluvy a vrátiť tovar bez udania dôvodu, mali by ste ho vrátiť nepoškodený, v opačnom prípade Vám nemusí obchod vrátiť peniaze (alebo Vám vráti len časť, pretože z ceny odrátajú náklady na opravu), takže odporúčam reklamáciu.

    Špeciálne si pozrite obchodné podmienky, väčšinou to v nich ošetrujú.

    Napríklad mall.sk uvádza v obchodných podmienkach:

    "Kupujúci je odstúpením od zmluvy povinný doručiť predávajúcemu tovar kompletný vrátane kompletnej dokumentácie, nepoškodený, v originálnom obale a nepoužívaný."

    "V prípade, že kupujúci odstúpi od zmluvy a doručí predávajúcemu tovar, ktorý je použitý a je poškodený alebo neúplný alebo hodnota predmetného tovaru je znížená v dôsledku takého zaobchádzania s tovarom, ktoré je nad rámec zaobchádzania potrebného na zistenie vlastností a funkčnosti tovaru, má predávajúci voči kupujúcemu nárok na náhradu škody vo výške hodnoty opravy tovaru a uvedenia tovaru do pôvodného stavu resp. predávajúci má právo požadovať od kupujúceho preplatenie zníženia hodnoty tovaru"
    Naposledy upravil bomo : 06.03.15 at 19:56 Dôvod: doplnenie odpovede

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    ja som vracala tovar,ale peniaze mi vrátili až po vyskúšaní tovaru a zistení,že som im ho vrátila funkčný,tuším to mali aj v podmienkach......myslíš,že oni ten tovar nevyskúšajú,keď ho vrátiš?
    Reklamáciu musia vybaviť do 30 dní.
    arizona Neviem, ci vyskusaju...Ale keby ho vyskusali pred odoslanim,to by som bola radsej,Aspon by neposlali nefunkcny a nemuseli by sme to riesit :-/

    Nakup cez eshop-poskodeny tovar

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.