Zavrieť

Porady

zákon BOZP

ahojte nasiel som jediny zakon BOZP ale nejde mi stiahnut neviem preco...ale skratka potrebujem vediet kedy je zamestnavatel povinny skolit v oblasti BOZP...dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    <TABLE id=HB_Mail_Container height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNSELECTABLE="on"><TBODY><TR height="100%" UNSELECTABLE="on" width="100%"><TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNSELECTABLE="off"></TD></TR><TR UNSELECTABLE="on" hb_tag="1"><TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNSELECTABLE="on">
    </TD></TR></TBODY></TABLE>
    Vstupné školenie pri nástupe do zamestnania a potom periodické ak sa nemýlim raz za dva roky. A samozrejme vždy pred preradením na inú prácu.
    Naposledy upravil willma : 15.05.06 at 08:59 Dôvod: dodatok

    korduľa je offline (nepripojený) korduľa

    korduľa
    dnes som bola na jednom skolenia a skolitelka povedala, ze od 1.7, plati, ze súcastou p.zmluvyMUSI byt aj potvrdenie od lekara, ze zamestnanec je sposobily vykonavat ten konkretny druh prace je jedno ci to bude uctovnik, alebo robotnik - je to pravda?
    vraj podla noveho musi zamestnavatel umoznit zamestnancom , ktori pracuju pri pocitaci vacsinu casu, umoznit min.1 x rocne ocnu prehliadku ktoru im preplati
    tak isto hradi zamestnavatel komplexnu prehliadku min1x za dva roky,
    hladala som v zbierkach ale zatial som to nikde nenasla neviete o tom nieco?
    este by ma zaujimalo, kde sa da urobit kurz na skolitela bozp
    dakujem

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Ide o zákon 124/2006- je to novelizácia 330, tam by mali byť odpovede na otázky ktoré si položila.
    A čo sa týka kurzov sú na to akreditované vzdelávacie inštitúcie.
    Lekársku prehliadku ma absolvovať aj zamestnanec ktorý pracuje na dohodu?
    Naposledy upravil AGRODRUŽSTVO : 02.04.09 at 11:54

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.