Zavrieť

Porady

Vyrovnavanie vlasov

Má niekto skúsenosti s domácim vyrovnávaním vlasov pomocou prostriedku PERMANENT KERATIN HAIR STRAIGHTENING KIT?
Naposledy upravil ivka70 : 07.03.15 at 13:39
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    načo riešiš vyrovnávanie vlasov....buď rada,že ich máš .....aké máš ....sú tvoje a zdravé...
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    laky.l ja som za svoje vlasy vdacná ....dostala som ten prípravok a chcela som vediet ake su riziká
    misoft Veď len skúšaj, skúšaj - potom parochne budeš skúšať.....
    arizona Lui,poznas to, kazdy chce akurat to,co nema. ten co ma rovne ich nataca, ten co ich ma kucerave, ten narovnava. Aj ja narovnavam cely zivot. Prv kulmou, teraz dlhe roky zehlickou. Moje,povodne kucerave mi pripadaju ako "vybuchnuta metla", to nejdem ani smeti vysypat :-D
    lujza.j poznám...skús na "vybuchnutú metlu "domáci kondicionér....ja ked vidím moje decko si žehliť tie jej cíbiky trpím za ne ako pes.....ja si roky ani nefénujem.....
    babka - ježibabka Ja som furt strapatá (ani si už nepamätám odkedy. asi som sa tak narodila) a vôbec mi to nevadí. Už vyše 70 rokov.
      zbaliť

    Fany je offline (nepripojený) Fany

    Fany
    Ja som si to dala na vlasy asi pred rokom. Skrátila som dobu pôsobenia na polovicu (pre istotu). Úplne mi to zničilo vlasy. Vysušené, bez lesku, nepoddajné... ako slama. Nijako som to nevedela dať do poriadku, nepomohli žiadne olejčeky, ani drahé zaručené prípravky. Jednoducho to muselo vyrásť. Až teraz si môžem povedať, že mám konečne svoje "zdravé" vlasy. Ja to určite nedoporučujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.