Zavrieť

Porady

Ako vyrišeiť SA-MP problém?

Ahojte všetci. Mám taký problém z GTA SA-MP. Dneska som ho nainštaloval, chvíľu pohral kampaň a chcel som ísť na Multiplayer. Nainštaloval som si teda najnovšiu verziu SA-MP. Keď som ale spustil server tak mi štyri-krát blikla obrazovka na bielo a spustil sa mi Singeplayer. Tak sa to opakovalo tri-krát. Skúsil som aj downgrade z verzie 1.01 na 1.00 ale pri patchi mi vypísalo že sa nedá zisťiť verzia hry a nemôže dalej pokračovať. Skušal som aj Spustiť ako Správca ale nefungovalo ani to. Neviete ako to vyriešiť? A hru mám cracknutú na W7.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    A hru mám cracknutú na W7.
    Je to jasné...........

    Keďže hry sa registrujú, crackom sa zamedzil prístup na MP - tam sa totiž zisťuje verzia hry a jej originalita.


    Rady ku cracnutým hrám sa tu nedávajú... nájdi si na to warez-fórum....
    RagnarEvil Problém už som vyriešil, stiahol som si Crack s verziou 1.00 a nie 1.01. Problém nebol v tom že hra kontroluje originalitu ale z nejakých dôvodov MP ide iba na v1.00 Nabudúce sa už nebudem pýtať o cracknutých hrách.

    Ako vyrišeiť SA-MP problém?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.