Zavrieť

Porady

Ako správne vystaviť opis faktúry?

Dobrý deň, zákazníkovi sme s DL poslali aj FA, FA nám poslal potvrdenú mailom, lenže ju založili niekam inam a nezaúčtovali. Je to vec z januára -obaja sme mesačný platcovia DPH a ja neviem ako urobiť opis FA- našli originál ale žiadajú opis FA. Mám vytlačiť zo systému tú už vystavenú FA a hore do rohu napísať "OPIS FAKTÚRY" + napísať dnešný dátum pod to? Alebo mám prefotiť tú FA ktorú mám od nich podpísanú a tam napísať "OPIS"? Ďakujem veľmi pekne za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    a na co im je opis FA ked maju original? ... ved nech si urobia kopiu
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marjankaj Asi nemajú kopírku.
    Kabaka123
    Kabaka123 tak tak... logika nepustí...
      zbaliť
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Suzi33 Lenže nechápem, či mám vytlačiť novú, alebo poslať im tú, ktorú mi vrátili podpísanú?
    Tweety nemusíš, ak máš tú, čo vrátili späť
    Suzi33 mám tú čo mi vrátili, takže na tú im napíšem "OPIS" a zašlem späť? Ja viem že sa pýtam ako blbec, ale nerada by som urobila chybu. Ďakujem
    Tweety ak je to pôvodná, tak to nie je opis, ale prvotná faktúra, tú im teda vráť, neviem síce, prečo ju vrátili? ale aspoň nemusíš robiť opis, ak majú origininál nerozumiem, prečo požadujú opis
    Suzi33 zle som napísala, nie vrátili, ale zaslali potvrdenú. Oni našli originál, ale chcú aj opis, možno kvôli dátumu na obálke? Ofotím tú nimi potvrdenú, napíšem opis a zašlem im to.
    marjankaj Tak urob kópiu, daj overiť notárom a overenú im pošli.
    Veď významného klienta si treba vážiť.
    Tweety Osobne by som im neposielala nič, originál majú, tak prečo aj?
    marjankaj Prečo?
    Náš zákazník - náš pán.
    Prípadne nech si vypýta overený podpis posledného vysvedčenia zo ZŠ zákazníka.
    Tweety to, že ja by som neposiela neznamená, že iný nemôže, či?
    marjankaj No ešte by tu bola možnosť poslať im to na dobierku. Nech si to aj zaplatia.
      zbaliť

    Ako správne vystaviť opis faktúry?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.