Zavrieť

Porady

ako vysťahovať podnájomníka,ktorý už tri mesiace neplatí podnájom?

Dala som do podnájmu žene a mužovi. Na začiatku platili bez problémovou.Od tohto roku prestali platiť už od januára. Januári som bola osobne za nimi neotvárali.Prešiel január a ešte stále som sa s nimi nevedela dohodnúť. Februári som ju zastihla a prosila ma či by som nemohla počkať tri týždne lebo stratila prácu a nájde si prácu,alebo pomôže priateľ.Prešiel február a ešte stále nič. tak som im poslala esemesku,že ich udám zato,že už tri mesiace neplatia.Zareagovali na výzvu lebo sa zľakli tak mi napísali,že sme ľudia .Strela som sa s nimi a vyhovárali sa ,že ešte nedošli z Ciech peniaze,až stredu budu peniaza. Nič toho do teraz som nedostala ani halier.Neviem ako sa ich môžem zbaviť aby som nemala problémy.Právnik mi povedal,že musím dať troj mesačnú vypovedanú lehotu.Nedá sa ne ak ináč právne sa ich zbaviť?

Neviem čo mám robiť a ako mám konať prosím súrne o pomoc..... ďakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Zita5 10.03.15 20:36 priradil do Porady

    ako vysťahovať podnájomníka,ktorý už tri mesiace neplatí podnájom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.