Zavrieť

Porady

Ako vyrieši matka spor z bývalým partnerom o dieťa??

Dobrý deň.Chcela by som sa opýtať či nemá niekto skúsenosť s takýmto prípadom. Mám mladších súrodencov dvojičky a je im 10rokov. Sestra sa vo svojom otcovi vidí a je manipulovatelná svojím otcom a brat je iný. Ten napríklad nechce chodiť každý druhý víkend ako to je určené súdom k svojmu otcovi. Mama je z toho na nervy,pretože bývalý partner jej robí len problémy. Ja som nestranná osoba a nemôžem sa na to pozerať aké sú stále problémy a ako sa mama stále len trápi a je z toho všetkého veľmi zničená a stresovaná. Môže dieťa na silu tlačiť tam kam ono samo nechce ísť?? dá sa s tým niečo urobiť?? veď to nie je normálne.. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Mama, ako zakonny zastupca deti nech poda na sud ziadost o upravu styku rodica s detmi. Moze ist aj na UPSVaR, kde na odd. soc. kuratel. pracovnicka poradi.

    Ak dieta nechce chodit k otcovi, zjavne ma na to svoje dovody a sud vzdy po predlozeni dokazov urci, co je pre dieta najlepsie.

    Ako vyrieši matka spor z bývalým partnerom o dieťa??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.