Zavrieť

Porady

potvrdenie o prijme

Prosim o radu pri vypisovani tlaciva potvrdenie o prijme:
mala som brigadnika:
- jeho zúčtované a vyplatené zdaniteľné príjmy zo závislej činnosti, vrátane zdaniteľných príjmov zo sociálneho fondu v peňažnej aj v nepeňažnej forme za rok : 203,40 €
- Zrazené preddavky na daň zo zúčtovaných a vyplatených zdaniteľných miezd (vrátane príjmov zo sociálneho fondu) v peňažnej aj v nepeňažnej forme za rok 37,05 €

CIZE: riadok 1 : 203,40 €
riadok 1a : ???
riadok 2: 1-12
riadok 3: 0,00
0,00
riadok 4: 203,40 €
riadok 5: 37,05 €

riadok 6,7,8 - vsade 0,00


je to dobre?

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je teraz online kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    1. 203,40
    1a. 203,40 - nakoľko brigádnik je zamestnaný na DOHODU o brig.práci študentov

    ..... ostatné dobre
    18 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    AWEDe dakujem, je to dochodca, aj 3a,3b, je vsade 0,00? ked je dochodca aj 7,8 je 0,00?
    rodina1 tak je to dôchodca alebo študent?
    AWEDe dochodca
    kn-alka Aj dôchodca platí odvody z dohody, nemôže byť nula na 3a a 3b-nula, dôchodca neplatí zdravotné odvody
    kn-alka potvrdenie sa vyplnuje na základe mzdového listu za celý rok, ak ho robíš ručne, nie len tak zbrucha
    AWEDe robi to uctovnicka, len toto mi neurobila a teraz je mimo, ak rozumiem spravne, na 3b ma byt 0,00? ako zistim co dam na 3a?
    kn-alka už som ti to písala : mzdový list
    AWEDe no tak ten nemam pri sebe, horne udaje som si zobrala zo stranky financnej spravy, ine nemam nic
    kn-alka smola - takto to nevyplníš
    AWEDe neda sa to nejako vypocitat?
    kn-alka nie, musí to sedieť s odvodmi, ktoré boli vykázané voči sociálnej poisťovni
    AWEDe ok, skusim sa prihlasit na stranku Soc.poistovne, ktore udaje tam musim dat?
    AWEDe napr, za mesiac januar, mam pri sume 23,40 poistne a prispevky k uhrade : zamestnanec: 0,93 € a zamestnavatel: 4,61 €, spolu je to : 5,54 €. Ktore sumy teda spocitat?
    AWEDe je v tom SP a SDS, UP, GP a RFS.
    kn-alka .... a spočítať všetkých 12 mesiacov
    kn-alka a nebolo by jednoduchšie, aby zamestnanec podal odklad podania DP a počkáš kým sa vráti účtovníčka a vystaví mu potvrdenie...... to fakt chceš niečo robiť a vôbec nemáš poňatia, čo vlastne robíš?
    kn-alka Do potvrdenia však uvádzaš len odvody zamestnanca - to čo mu bolo strhnuté z hrubej mzdy !!
    AWEDe ano,dakujem uz to mam cele, tym padom sa mi zmenila aj polozka 4
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.