Zavrieť

Porady

Patri dohadovanie obchod.stretnuti pod Samostatneho financneho agenta?

Ak pre bankovu instituciu dohadujem klientov na pobocku, spada tato cinnost pod SFA a je nutne ju reportovat za rok 2014? Nakolko pri tomto klientovi nerobim s koncovymi ziadne zmluvy,len ich informujem o ponuke a odporucim navstivit danu instituciu ak maju zaujem.dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    esovrukave to ano,ale je vseobecna,ja totiz pre nich mozem robit cokolvek:predavat kreditky,hypo a pod. momentalne som len dohadoval stretnutia,v zmluve to mam vsetko len ako sluzbu, preto sa pytam,ci aj dohadovanie stretnuti sa rata pod SFA. Pokial by som priamo predaval uver a robil zmluvu,je mi to jasne.
    Katy a R ak máš okrem sprostredkovania aj živnosť na tie služby - tak dáš tdo živnosti. Ale ak máš len oprávnenie (osobitný predpis) - tak dáš všetko spolu. A hlavne - máš predsa potvrdenie - kde je to aj presne uvedené.

    Patri dohadovanie obchod.stretnuti pod Samostatneho financneho agenta?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.