Zavrieť

Porady

pzp

dobry den ,mala som poistnu udalost nie z vlastnej viny,ale poistovna mi robí obšktrukcie, auto uznali ako totalnu škodu čo neje pravda a viník sa dištancuje ,,,čo mám robit
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Máš záznam z nehody od polície? Čo v ňom stojí? Kto je vinníkom? Spísali ste záznam o nehode?

    Od čoho sa dištancuje vinník?

    Napíš to zrozumiteľnejšie.
    ano mám.policia prišla spísala zaznam ostatné som riešila v poistovni likvidátor prišiel nafotil a povedal že mi napiše email ešte v ten den mi napisal imeil ...citujem podozrenie na totalnu škodu ...čakat na výpočet poistovne...dat opravit auto neodporučam ...presne podozrejne na totálnu škodu
    ked dotyčný do mna buchol nedal mi prednost na hlavnej tak bol strašne mily a ešte doma u nás sme dopísali ostatné formality a že abych sa nebála lebo on už ma skusenosti že toto je jeho 3 nehoda a že problem s poistovnou nebude...uniqa ale ked som mu volala že ako som pochodila na poist.tak mi povedal čo ja stym že nech komunikujem s poistovnou ...
    auto je staršie no ale velmi zachovalé a pre mna velmi potrebne lebo som po operaci nohy a teraz som nahratá potrebujem čo najskvor auto pojazdne ale poistovna sa zatial vykruca
    Chobot Poisťovňa sa nevykrúca, poisťovňa šetrí. Po ukončení šetrenia, ak to ohodnotia ako totálnu škodu, ti vyplatia zostatkovú hodnotu auta, resp. jeho hodnotu pred nehodou. Ak budeš chcieť, dáš auto zošrotovať a za peniaze si kúpiš iné. Alebo za takto získané peniaze kúpiš na vrakovisku náhradné plechy (použité) a dáš si auto nejakému známemu klampiarovi opraviť (ak takého máš). Ak nie, tak prácu budeš musieť zaplatiť v servise. Ušetriť môžeš len na tých náhradných dieloch, že ich nekúpiš ako nové.
    tannenkau Poznám aj mototechnu takú

    Zásterky oproti originálnym (450Sk/ ks ) ND boli za 1/4 )420 za 4 .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.