Zavrieť

Porady

Nejde mi odinštalovať program YAC

Zdravím.Pred cca tromi mesiacmi som si stiahol YAC (Yet Another Cleaner).Je to čistiaci program ako napr.IObit,JetClean,CCleaner atď.Ide o to , že pred dvomi týždňami mi prestal fungovať.Chcel som ho zapnúť ,ale napísalo mi , že nemám povolenie od správcu.A okrem toho je v tom programe vírus.Chcel som upraviť zabezpečenie programu ,ale bez úspechu.Prístup je zamietnutý.
Prosím Vás ,ak má niekto skúsenosti s týmto programom , bol by som rád ,keby mi pomohol .
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Nainštaluj si revo uninstaler a pomocou neho odinštaluješ čo chceš, 30 dní zdarma.
    http://www.revouninstaller.com/

    mahony1 je offline (nepripojený) mahony1

    mahony1
    Virus ti pravdepodobne blokuje odinstalovanie. Potrebujes najprv vycistit komp od virusu.

    Ja ti odporucam Avast Free Antivirus, pretoze umoznuje aj Boot-time scan - scanovanie pred spustenim Windowsu:
    https://www.avast.com/cs-sk/compare-antivirus

    Hned po nainstalovani chod do Scan / Scan for viruses / Boot-time scan a daj "start". Potom ked restartujes pocitac, preskenuje ti pred startom Windowsu cely HDD.

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    nastartuj v nudzovom rezime, a precisti eset online scanerom

    yac nepouzivat, okrem toho ze to je takmer nefunkcne tak je to dalsi cistic co pouziva "pozicanu" databazu malwarebytes

    Nejde mi odinštalovať program YAC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.