Zavrieť

Porady

vie mi niekto zistit komu patri čislo 0904901889?

vyvolava synovi 9ročnemu,bud je tixo,alebo sa rehoce a ze si ho pocka.....budu to len nejaky vysinuti "kamosi",ale potrebujem tomu uz urobit koniec,maly uz je cely vynervovany,nexce uz nikde xodit sam....VELMI DAKUJEM
Naposledy upravil ivka70 : 09.04.15 at 11:18
5 komentárov     zbaliť
Tweety tu ti nikto nebude nič posielať na mail, tu sa odpovedá verejne, možno na začiatok by si mohla po sebe aspoň prečítať
arizona keby nepise, ze ma 9r. syna, tak si myslim, ze ten prispevok pisal nejaky 10 rocny pubertak, ktory chce byt zaujimavy zamenou pismen v slovach.
ivka70 Presne tak, nevyzrety pubertak
Kabaka123 presne tak
Žabinka obráť sa na políciu SR..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Neziaduce telefonne cislo sa da zablokovat, ci uz v telefone alebo u operatora.
    Nechat kvoli tomu nervovat 9 rocne dieta je uplne zbytocne.

    http://www.zive.sk/forum/orange-o2-t...aducich-cisel/
    jslancik zablokovať číslo v mobile je najmenej. ibaže by mal 3310 Ja mám takých čísel hodne, iba priradím číslo k blokovanému kontaktu a už mi nikdy nevolá.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Zavolaj normalne na cislo.... Dobry den .....a daj otazku "kto je pri telefone?"....uvidis,ze zaberie a prekecne sa....ale z ineho cisla samozrejme....
    Kabaka123 tiež ma to nadlo číslo má tak nech zavolá...

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Vymeň synovi mobil, alebo SIMkartu.

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    Vypadá to na Slovak Telekom, prečo si neskúsil/la zdvihnúť takýto hovor Ty ? Možno, že po prvom Tvojom zodvihnutí by telefonáty skončili... myslím, že sú to nejakí "spratkovia"... ak by to neprestalo, obrátiť sa na políciu ako radí Žabinka....
    jajopipo dakujem,zatial bez policie a uvidime....najlepsie by bol pohovor,preto ci nema niekto moznost zistit cislo
    evuš Veď číslo máš, iba nevieš majiteľa... Zavolaj nato číslo a uvidíš...nemusíš zo synovho mobilu ale svojho ...

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    dá sa to riešiť cez políciu ako obťažovanie, ďalšia možnosť je zmeniť číslo telefónu,
    a myslím, že je možnosť aj zablokovať toto číslo, to vie operátor
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jajopipo Ďakujem za rady všetkym,už VYBAVENE a VYRIEŠENE.........."kamoš o 3 ulice ďalej" a menime SIMku.Diky
    veronikasad výmena SIM-ky to vyriešiť nemusí, keď bude chcieť, nové číslo si zistí. Skúste pohovoriť s rodičmi "kamoša"
    jajopipo už bol pohovor s nim a ked neda pokoj,bude aj s rodičmi,vdaka
    misoft ...a keď nepomôže pohovor - tak možno "pohovor" - vzduchom chladený.....
      zbaliť

    vie mi niekto zistit komu patri čislo 0904901889?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.