Zavrieť

Porady

váza s kvetmi v kancelárii - daňový výdavok?

Účtujete ked si kupia podnikatelia do kancelárie vázu s kvetmi, ako daňový výdavok,alebo nedaňový výdavok?dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Chrusťa ja by som to dala ako daňový výdavok samozrejme to závisí aj od toho kto si to chce dať do výdavkov. taký automechanik jasne, že si kvety nemôže dať do výdavkov, ale také admin. firmy, kt. poskytujú rôzne služby a prichádzajú do kontaktu s klientmi tak určite áno, veď je to na zútulnenie prostredia a slúži na dosiahnutie príjmu...
    juzek691 skus to tom presvecit daň.úrad, že ked mas kvety na stole, ze ti za tvoje služby zakaznik zaplati viac. Este taka restauracia a pod , to by som bral, ale adm.kanc. to netresvecis ziadnu kontrolorku
    jslancik a omietka pri rekonštrukcii je daňový výdavok? veď tam môžu byť aj holé tehly, nie? Obklad na WC? Pche, stačí natrieť omývateľnou farbou.
    juzek691 nemoze, lebo ti tu budovu neskolauduju a nedas ju do uzivania bez omietky, ale bez kvetov ano
      zbaliť

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    stačí si prečítať staršie témy tu na porade a najdeš správnu odpoveď.

    váza s kvetmi v kancelárii - daňový výdavok?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.