Zavrieť

Porady

problém s google chrome

previedol som ,,obnovenie systému" s pred týždňa,všetko prebehlo v poriadku,(nie prvý krát) no po obnovení sa mi stalo (po prvý krát), že nemôžem spustiť google chrome,zakaždým mi naskočí oznam ,,v aplikácií G.CH. došlo k problému a je ho treba zatvoriť",pokúšam sa ho otvoriť aj cez ikonu,v štarte v ponuke programov,obnoviť systém z iného dátumu no nič to nejde,viem,že sa dá stiahnúť nový G.CH.no mám tam spústu záložiek a nerád by som o to prišiel,prosím o radu ,vďaka
Naposledy upravil mikiobor : 14.04.15 at 19:15
Kabaka123 prejsť na mozillu.. s google chrome... nemám dobré skúsenosti .... často padá...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    korzoo je offline (nepripojený) korzoo

    korzoo
    Pokial si pripojil prehliadač Chrome k svojmu účtu Google, tak je vysoko pravdepodobné, že záložky sú synchronizované a po preinštalovaní a opakovanom prihlásení prehliadača do svojho účtu sa záložky obnovia. Skontrolovať to je možné na stránke: https://www.google.com/settings/chrome/sync

    Ak synchronizácia nebola zapnutá, by som osobne vyskúšal spustiť chrome bez rozšírení v anonymnom režime, a pokiaľ to nabehne tak bude problém s niektorým rozšírením (príkaz C:\cesta-k-programu\chrome.exe --incognito)

    Preinštalovanie programu by nemal vymazať nastavenia, ale vyskúšané to nemám.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Opravím ťa - preinštalovanie vymaže všetko. Oprava systému sa osobných dát a súborov nedotkne.
    korzoo Áno, písal som, že to vyskúšané nemám, ale nikdy som s tým nemal problém práve preto, že mám chrome synchronizovaný, po prihlásení sa mi obnovia všetky údaje, nastavenia a rozširenia
    mikiobor HEUREKA, Vošiel som do miestny disk C: - Program Files- tam som našiel a otvoril-Google- ďalej otvoril Chrome no a tam našiel okrem môjho nainštalovaného Chrome aj new Chrome ,ten som otvoril a naskočil mi konečne prehliadač. Zaujímavé je,že sa mi potom asi ,,zlúčil" so starým Chromom,pretože následne mi ikonka new Chrome zmizla a teraz otváram prehliadač klasicky cez pôvodnú ikonku.Dúfam,že to pomôže nabudúce aj iným.
      zbaliť

    problém s google chrome

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.