Zavrieť

Porady

Ako nahradím odpracovanú sobotu, ked´ zvyčajne pracuje zamestnanec len od pondelka do piatka?

Zamestnanec bežne pracuje od pondelka do piatka na 2 smeny, jeden týždeň začína ráno a ďalší týždeň popoludní. Práca nadčas je podľa zmluvy zahrnutá v mesačnej mzde. Nepravidelne sa stáva, že zamestnanec odpracuje aj víkend(vtedy máva pondelok a utorok voľno),teraz pracoval len v sobotu, ale v piatok mal voľno-bol sviatok-nebola potreba, aby bol v práci... Ako teraz ne/nahradiť odpracovanú sobotu?
karol.za jedná sa o pracovníka ,ktorý je uvedený v § 121 ods.2 Zakonníka práce?
HRistka nie nejedna
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Piatok mu zaplatíš ako sviatok (ak má mesačnú mzdu, tak je súčasťou mesačnej mzdy). Aj ten nadčas - podľa toho čo píšeš - je súčasťou mesačnej mzdy, tak ho samostatne nevykazuješ. (len potom neviem prečo za iné nadčasy si čerpá náhradné volno)
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    HRistka Ked pracuje pondelok az piatok a potom za tym aj vikend- tak ma dva dni volna(pondelok a utorok) namiesto vikendu ako cerpanie nepretrziteho odpocinku.Teraz ale pracoval iba do stvrtka, piatok bol sviatok a potom zasa iba odpracoval sobotu, nie sobotu aj s nedelou. Zdedila som takto nastaveny system, neviem, ci to je OK.
    karol.za ja som pracoval ,dá sa povedať podľa požiadavok zamestnávateľa,u nás to bolo na obojstrannej dohode ktorá bola k spokojnosti oboch strán,zamestnávateľ mi umožnil čerpanie náhradného voľna,kedy som chcel ja,samozrejme nie v čase ,keď ma zamestnávateľ potreboval ,v prípade že som nestihol nadčasové hodiny vybrať v danom mesiaci,bez problémov sa preniesli do následujúceho mesiaca prípadne mi ich preplatil.
    všetko je na dohode,ale dohoda musí byť k spokojnosti oboch strán
    karol
    HRistka dakujeem za nazor
      zbaliť

    Ako nahradím odpracovanú sobotu, ked´ zvyčajne pracuje zamestnanec len od pondelka do piatka?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.