Zavrieť

Porady

uctovna zavierka v NJ

dobry den , potrebujem nasim nemeckym majitelom predlozit uctovnu zavierku za rok 2014 v nemeckom jazyku, prosim vas nemate niekto mi ju poskytnut, dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mojik dakujem, ste zlazy, ale tu mi ostavaju v nevyplnených riadkoch nuly a to mi auditori neschvalili.
    pisty01 Dobrý deň. V nevyplnenych riadkoch vo vykazoch? Smiem sa spýtať preco to auditori neschválili?
    mojik odvolavaju sa na zakon o UZ v nevyplnených riadkoch nesmu byt nuly a nechce mi overit UZ
    mojik v suvahe v stlpci brutto a korekcia nie je ziadny udaj, tak do netto mi pise nulu, neda sa zmazat
    Gabi03 mne doteraz zakaždým audítori poskytli minimálne excelovský súbor v troch jazykových mutáciach - minimalne teda výkazy
    mojik ste stastny clovek, ja si to musim sama a tie komentáre, stiahla som si z formu zadarmo, su tam vykazy aj v NJ len tam v 40r. suvahe v texte je navyse slovko ICO, tak ani tuto UZ mi nepodpisali
    pisty01 heslo k suborom vo worde a exceli je IFS2014 potom viete vymazat co potrebujete vymazat

    vo Word 2007 je to zalozka "Posudit" a tam "zrusenie zabezpecenia harka"

    ktore ustanovenie zakona (§§) pisu ze v riadkoch pre ktore uctovna jednotka nema napln nesmie byt nula?
    mojik idem im napisat mail a dam vediet, dakujem
      zbaliť

    uctovna zavierka v NJ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.